Лікар Світлана Работенко
Лікар Світлана Работенко rabotenko.com

Як відновити груди після годування: поради пластичного хірурга

  Читайте по-русски
  Пологи. Швидше за все, не одні... І ось щастя материнства затьмарюється втраченими формами. Бюст втрачає привабливість – провисає або "зникає", з'являються асиметрія, розтягнення, деформація соска. Дівчина більше не відчуває себе впевненою, про гарну білизну, відкриті купальники та сукні з декольте можна забути. Звичайно, головне питання молодих матусь, – як повернути грудям їх колишню форму?

  Ідеальне рішення – маммопластика! Ця пластична операція на піку популярності завдяки своїй безпеці та ефективності.

  Провідний пластичний хірург України Світлана Работенко працює з молодими мамами, які хочуть відновити форми після пологів та лактації. Спеціаліст відповіла на всі питання, пов'язані з маммопластикою, а також дала рекомендації щодо кожного виду операції.

  "Маленькі груди після пологів". Збільшення молочної залози

  Збільшення грудей – найпопулярніша операція серед молодих мам. Проблема недостатнього об’єму залози посилюється після закінчення грудного вигодовування, коли бюст значно зменшується в об'ємі та зникає на очах.

  Ендопротезування молочних залоз силіконовими імплантатами вирішує проблему. За рахунок імплантатів відновлюється втрачений об'єм, формується гарна форма бюста, коригуються асиметрія і птоз.

  Силіконові імплантати підбираються для кожної дівчини індивідуально. Враховуються її зріст, вага, початковий стан тканин, а також, звичайно, побажання щодо результату.

  Світлана Работенко проводить очні консультації в Запоріжжі та Дніпрі. Пацієнтки приміряють зовнішні сайзери, що повторюють імплантати, а також проходять 3D-моделювання результату операції. Також можлива відеоконсультація у пластичного хірурга.

  "Обвислі груди: що робити?". Мастопексія

  Власниці пишного бюсту від природи часто стикаються із ситуацією, коли після народження дитини від колишньої краси залишається тільки "сумна" картина. Процес провисання тканин називається птозом.

  При значному птозуванні тканин виконується підтяжка молочної залози (мастопексія). Вона проводиться окремо або як доповнення до ендопротезування. При мастопексії коригується сосково-ареолярний комплекс.

  Розрізняють 3 види мастопексії: вертикальна, періареолярна, "якірна" з Т-подібним рубцем.

  Підтяжка без імплантатів здійснюється, коли дівчину влаштовує власний об’єм бюсту. Ми отримуємо результат – підтягнуті пружні груди з красивою формою!

  "Великі груди після пологів". Зменшення молочної залози

  Ще одна поширена проблема – гігантомастія. Вона характеризується розростанням молочних залоз до гігантських розмірів. У такому випадку проводиться редукційна маммопластика (зменшення молочної залози). Операція необхідна, як за естетичними показаннями, так і за медичними.

  Пластичний хірург прибирає надлишок жирової клітковини, залозистої тканини і шкіри.

  "Грудям не вистачає об’єму". Ліпофілінг

  Ліпофілінг грудей – дуже популярна методика в сучасній пластичній хірургії! Збільшення молочної залози відбувається за рахунок власної жирової тканини пацієнтки. Біоматеріал вважається альтернативою установлених силіконових імплантатів. Таким чином, можна скорегувати обсяг грудей на 0,5-1 розмір.

  Жирова тканина береться з зон "депо" – живіт, стегна тощо, очищається, а потім вводиться в залозу. Вона чудово приживається, не викликає алергічних реакцій.

  Красиве тіло і материнство – синоніми! Наважуйтесь на зміни!

  Попередній матеріал
  На Полтавщині перший тестово підтверджений випадок коронавірусу
  Наступний матеріал
  ОДА запускають сервіси замовлення ліків онлайн – як це працює
  Теги:
  Loading...