Брови
Брови Shutterstock

Як створити ідеальну форму брів?

Читайте по-русски
Останні кілька сезонів зберігається тренд на натуральність

Брови — дуже важлива частина загального зовнішнього вигляду обличчя. Вони можуть як покращити його, акцентувавши увагу на перевагах, так і зіпсувати весь образ. Тому важливо створити правильну форму брів під свій тип обличчя. Як же це зробити правильно? Необхідні для цього інструменти, засоби та матеріали можна придбати на EVA.UA

Овальне обличчя

Таку форму обличчя вважають універсальною, оскільки для неї підходять будь-які брови. Вони можуть бути в міру вигнуті або трохи заокруглені, широкі або тонкі, довгі або вкорочені тощо. Варіантів — безліч, і всі вони виглядатимуть чудово. Проте памʼятайте, що завеликий залом брови зробить обличчя візуально довшим, а надто густі та широкі форми додадуть погляду суворості.

Кругле обличчя

Правильна форма брів може візуально видовжити таке обличчя. Ідеальний варіант — рівна форма з невеликим, але чітким заломом. Закінчення брови має бути витонченим, щоб підкреслити форму очей і витягнути обличчя. Невдало виглядатимуть напівкруглі брови із плавними переходами.

Квадратне обличчя

Таке обличчя має чітку геометричність рис, які необхідно помʼякшити. Тому брови мають бути формою напівкруглої дуги, щоб додати образу ніжності та жіночності. Надавайте перевагу середній довжині та густині, відмовтеся від гострих кутів і неприродних кольорів.

Трикутне обличчя 

Цю форму обличчя потрібно підкреслювати рівними бровами. Можна зробити невеликий вигин ближче до кінця брів, щоб надати їм природного вигляду. Густина для такого обличчя може бути різною. На трикутному обличчі чудово виглядатимуть навіть широкі брови натурального кольору. Та варто відмовитися від заокруглених форм, які можуть порушити геометрію обличчя-трикутника.

Пухнасті брови
Пухнасті брови instagram.com

Обличчя-сердечко

Така форма вирізняється надто гострим і чітким підборіддям. Щоб нейтралізувати це, обирайте округлі брови помірної або великої густини без заломів. Вони чудово врівноважать вигляд обличчя і вигідно підкреслять його переваги.

Обличчя-ромб

Ромбоподібне обличчя поєднує риси квадратного і форми сердечка. Тому за допомогою брів необхідно відвести акцент від нижньої частини обличчя. Чудово підійде для цього традиційна форма з мʼяким вигином наприкінці. Для такого обличчя краще не обирати тонкі лінії, чіткі заломи та високі арки. Помʼякшити вилиці можна за допомогою густини та насиченості кольору брів.

Прямокутне обличчя 

Таке обличчя має багато чітких рис, тому для нього краще створювати класичну форму брів без грубих згинів і заломів. Помірна заокругленість або пряма форма середньої густини — ідеальний варіант для такого обличчя.

Памʼятайте, останні кілька сезонів зберігається тренд на натуральність. Тому відмовтеся від чітких графічних темних і широких брів. Якщо вам складно привести їх до ладу самостійно, зверніться за допомогою до бʼюті-майстра. Він змоделює форму, за необхідності — виконає розрідження, фарбування чи якусь доглядальну процедуру, щоб брови тривалий час виглядали красивими та охайними.

Попередній матеріал
Призупинення консульських послуг є "напівзаконним", викликатимемо МЗС на комітет – нардепка Бобровська
Наступний матеріал
Після підозри від НАБУ: міністр аграрної політики Сольський подав у відставку
Теги:
Loading...