Металочерепиця відкриті джерела

Як правильно обрати металочерепицю – основні критерії

  Читайте по-русски
  Застосування в будівництві металочерепиці дозволяє при порівняно невеликих витратах отримати покрівлю з чудовим поєднанням привабливості і функціональності

  Вибір металевої черепиці для крівлі даху завжди вимагає від домовласника відповідального підходу, часу і деякої підготовки. Завдяки їй можна буде підібрати той матеріал, який стане найефективнішим захистом для конкретної покрівельної конструкції.

  Щоб не помилитися з покупкою, варто розібратися в основних характеристиках і складових продукції, також не зайве прислухатися до порад професійних будівельників і консультантів профільних компаній.

  Металочерепиця – структурно досить простий виріб, але продумана технологія її виготовлення дозволила досягти бажаного рівня міцності майбутнього покриття для будь-якого даху. Цей вид крівельного покриття широко використовується в приватному і комерційному будівництві, при цьому форма покрівельної конструкції і її тип можуть бути абсолютно різними.

  Основні критерії вибору металочерепиці

  До тих важливих критеріїв, які впливають на вибір більшості покупців, належать:

  • Товщина. Лист сталі має певну товщину, але середній показник становить 0,45 мм. Саме в такому параметрі з металевого виробу можна отримати якісний матеріал при використанні додаткових речовин і складів.
  • Оцинковка. Цинковий шар наносять виробники для того, щоб метал не іржавів і не виникала ймовірність розвитку корозії. Згубний вплив опадів і вологи несе особливу небезпеку для будь-якого металевого матеріалу, тому важливо забезпечити хороший захист – у цьому покритті ним є цинковий шар.
  • Полімер. Для отримання привабливого зовнішнього вигляду, який згодом матиме металочерепиця, сталевий виріб покривається останнім шаром із полімерного складу. Це може бути поліестер матовий або глянсовий, пурал, пластизол, але в будь-якому випадку його функцією буде поліпшення декоративних даних, забезпечення тривалого збереження насиченого кольору покрівлі і захист від ультрафіолету.
  • Вартість. Ще один із критеріїв вибору – це ціна металочерепиці, про яку можна дізнатися більше інформації на сайті компанії https://budstroy.kiev.ua/catalog/krovlya/metallocherepitsa/.

  Багато домовласників під час покупки керуються і своїм бюджетом на придбання покрівельного матеріалу. Завдяки широкому діапазону цінових пропозицій всі можуть підібрати відмінний товар для будівництва даху свого нового житла.

  Яка металочерепиця вважається якісною?

  Щоб продукція відповідала високим вимогам якості, металочерепиця повинна бути міцною, надійною, стійкою до різних впливів і привабливою:

  • Щоб металочерепиця була міцною, товщина її основного шару (сталі) повинна бути не меншою, ніж 0,45 мм.
  • Для забезпечення антикорозійного захисту у складі оцинковки захисної речовини буде мінімум 225 г/м. кв. при тому, що максимум її становить 275 г/м. кв.
  • Характеристики стійкості до численних впливів отримують сукупно завдяки хорошій якості металу і захисних шарів.
  • Металочерепиця хороших зовнішніх даних набуває за рахунок високоякісного полімерного складу. Адже саме він гарантує насичений відтінок, а також формує певну текстуру поверхні покрівлі.

  Багаторічна практика застосування в будівництві металочерепиці довела, що при порівняно невеликих витратах вдається вийти покрівлю з чудовим поєднанням привабливості і функціональності. Така конструкція довгі роки і навіть десятиліття захищає від опадів, вітру і зовнішнього середовища і гарантує візуальну гармонію з усім будівельним об'єктом.

  Попередній матеріал
  У Сенаті США мають стартували слухання щодо імпічменту Трампа
  Наступний матеріал
  Оборудка на десятки мільйонів: в Україні викрили банду, яка заробляла на фейкових посвідченнях водія
  Теги:
  Loading...