Автомобіль
Автомобіль Shutterstock

Як повернути 5000$ після покупки BMW X5 із США – коментар експерта з продажу авто

Читайте по-русски
У статті повідомляється, зокрема, про те, як влаштована оптимізація ПДВ при оформленні авто з США на юридичних осіб

Вигідна покупка авто в США доступна не тільки для фізичних осіб, а й для юридичних осіб, переконують експерти. Як повідомляє інтернет-видання "Ліга Закон", українські підприємства можуть розраховувати на особливо лояльні умови: повернення до 70% митних платежів (завдяки отриманню податкового кредиту з ПДВ) і економію на податку на прибуток за рахунок амортизаційних нарахувань.

Видання наводить приклад: вартість кросовера BMW X5 xdrive35i 2017 року з США – 37,000$, але якщо оформляти його на юр. особу – всього 32 080$. П'ять тисяч доларів економії завдяки оптимізації ПДВ, що є частиною митних витрат.

Автомобіль
АвтомобільShutterstock

Про те, як влаштована оптимізація ПДВ при оформленні авто з США на юридичних осіб, виданню розповів експерт компанії AtlanticExpress.

"Після доставки з Америки на територію України відбувається оформлення авто на юридичну особу. У вантажну митну декларацію вносяться всі митні платежі – мито, акциз, ПДВ. Відсоток ПДВ, який залежно від виду пригнаної автотехніки становить від 70 до 100%, береться в облік за відповідний податковий період і знижує необхідну для сплати до бюджету суму податку. Тобто, юр. особа отримує економію вже після розмитнення, заднім числом. Компанія AuctionAuto оформляє документи, що підтверджують податковий кредит з ПДВ, надає юридичну та бухгалтерську підтримку", – коментує він процес відшкодування ПДВ із суми митних платежів.

Також експерт розповідає про зменшення податку на прибуток: "другий етап оптимізації ПДВ – віднесення всіх витрат з обслуговування автомобіля з США на витрати в процесі господарської діяльності. Купуючи паливо і масло, оплачуючи сервіс і парковку, юр. особа знижує оподатковувану базу. ПДВ в обсязі цих витрат становить 20%. Підприємство отримує економію з податку на прибуток".

Салон автомобіля
Салон автомобіляShutterstock

Видання наводить ще кілька прикладів вигоди при купівлі авто в США на юр. особу від AuctionAuto:

  • Пікап GMC Sierra C1500 2018 року для юридичних осіб обійдеться на 8000$ дешевше – 17 760$ з розмитненням замість 22 700$.
  • Якщо купувати кросовер Lincoln Navigator Reserve 2020 року на підприємство, вартість складе 47 070$ замість 55 415$ як для приватних осіб.
  • Infiniti QX80 LUXE 2019 року з розмитненням буде коштувати 30,700$, в той час як приватні покупці витрачають на такий автомобіль не менше 36 000$.

Тим, кого зацікавили умови покупки старих авто, спецтехніки, човнів, мотоциклів, Джерело пропонує звертатися в компанію AtlanticExpress. Видання запевняє, що вона одна з небагатьох, хто займається купівлею техніки на юридичні особи, і єдина, хто робить це професійно без ризику негативних наслідків для своїх бізнес-партнерів. А також в компанії "забезпечують повний документальний супровід".

"Для всіх клієнтів доступна можливість покупки авто і техніки з Америки в кредит і розстрочку, а також на умовах лізингу", – йдеться в повідомленні.

Попередній матеріал
"Шукаємо рішення щодо Криму й Донбасу": Зеленський у Нью-Йорку розповів, чого чекає від Генасамблеї ООН
Наступний матеріал
Стрілянина в університеті Пермі: поранені 28 осіб, 9 – у важкому стані
Теги:
Loading...