Фотоапарат Canon
Фотоапарат Canon canon.ua

Як обрати фотоапарат "для чайника"

  Сьогодні хороші фотоапарати з різними принципами роботи мають приблизно один ціновий діапазон

  Різниця лише в тім, що з одними апаратами новачок впорається з легкістю, і отримає якісні знімки, а з іншими зможуть працювати тільки професіонали.

  Ціна і якість

  Обираючи найкращий фотоапарат, зверніть увагу на виробника. Не сподівайтеся на якість, якщо фірма-виробник абсолютно невідома - заощадити на придбанні тоді точно не вийде, оскільки товар, який ви отримаєте, зовсім не відповідає сучасним вимогам якості. У той же час, завдяки сервісам порівняння цін, можна придбати навіть фотоапарат Canon за цінами, що відрізняються незначно від пропонованих в роздробі неякісних гаджетів.

  Тепер треба детальніше розібратися, який саме фотоапарат вам необхідний.

  Компакт

  Назва фотоапаратів подібного типу вже само по собі описує конструкцію. Вони легкі, компактні, займають мінімум місця в сумці або навіть кишені. Користуватися ними зможе навіть дитина. При цьому, якість сучасних компактів дозволяє проводити зйомку фактично в будь-яку погоду і час доби - для побутових потреб подібний фотоапарат незамінний. У подорожах, щоденних пересування, в будь-яких поїздках, фотоапарати подібного типу допоможуть зберегти важливі моменти, а то і просто сфотографувати документи або будь-яку іншу корисну інформацію.

  Ультразум

  Обожнюєте спостерігати за природними явищами, рослинами або тваринами? А може бути і за людьми? Тоді кращою «рушницею» для «фотополювання» стане фотоаппарат класу ультразум. Завдяки роботі потужних лінз і спеціальної технології, простим рухом одного пальця фотограф здатний «наближати» об'єкти, що знаходяться в десятках метрах від об'єктива. Спостерігати і знімати без втрати якості картинки. Управління подібними фотоаппартами настільки ж просте, як і побутовими «мильницями».

  Бездзеркальні і дзеркальні

  Фотоапарати вищого класу, оснащені або складною системою лінз, або, у випадку з беззеркальною, цифровою матрицею. Подібні фотоапарати досить великі за габаритами, важать як кілька фотоапаратів-компактів, але здатні на справжні шедеври в руках просунутого користувача. Особливо мова про дзеркальні фотоапарати, які в руках новачків перетворюються лишень на дорогі іграшки, а в руках професіоналів - в знаряддя праці або мистецтва.

  Попередній матеріал
  Зінаїда Ліхачева проведе Мистецьку акцію в галереї "Лавра"
  Наступний матеріал
  Свято наближається: Скільки коштуватиме новорічна ялинка та як вибрати "легальну" красуню
  Теги:
  Loading...