Зінаїда Ліхачева. Black Beads,2014
Зінаїда Ліхачева. Black Beads,2014 artukraine.com.ua

Зінаїда Ліхачева проведе Мистецьку акцію в галереї "Лавра"

  В рамках мистецької акції Зінаїда Ліхачева роздасть свої твори

  З 25 листопада по 2 грудня в галереї мистецтв “Лавра” (м. Київ, вул. Лаврська, 1) Зінаїда Ліхачева проведе Мистецьку акцію. Художниця вперше представить в одному просторі свої знакові роботи, створені впродовж останніх семи років й об’єднані в єдину експозицію ключовими темами її досліджень української народної культури.

  У галереї “Лавра” будуть представлені інсталяції, об’єкти, аксесуари, текстиль та інші роботи, виконані в різних медіа. В окремому залі будуть представлені відео, створені Зінаїдою, зокрема з проектів “Mute”, “Трансформація”, “Чорне намисто”, “Осінь така мила” та інших.

  Під час Мистецької акції художниця запропонує відвідувачам виставки забрати з галереї будь-який предмет мистецтва, що сподобався, залишивши на його місці письмове повідомлення художниці, яке в свою чергу стане частиною експозиції.

  Практика безоплатної роздачі Зінаїдою своїх робіт підіймає питання, що стосуються процесу творення й результатів творчості, а також переглядає саму ідею необхідності музеєфікації. Своєю акцією художниця наголошує, що мистецтво, будучи одним з ефективних засобів безпосередньої комунікації з глядачем, сьогодні повинно бути більш відкритим і соціально спрямованим.

  Попередній матеріал
  Ілон Маск прокоментував інформацію про його причетність до створення біткойнів
  Наступний матеріал
  Як обрати фотоапарат "для чайника"