WOG
WOG Прес-служба WOG

WOG встановить кавомашини нового покоління на суму близько 40 млн грн

  Читайте по-русски
  Компанія WOG закупила 100 інтерактивних кавових апаратів моделі FRANKE А1000

  До кінця І кварталу 2020 року новітні сучасні апарати будуть встановлені на найбільш трафікових автозаправних комплексах по всій країні. Переважно, кавомашини FRANKE A1000 працюватимуть на трасових автозаправках доріг державного і міжнародного призначення.

  У компанії зазначають, що вже сьогодні напої, приготовані в нових апаратах, можна придбати на 14 АЗК – кілька з них – у столиці. Крім цього, WOG планує додатково встановити на 88 заправках кавомашини FRANKE FM850.

  "Принцип роботи WOG – це всебічна турбота про клієнтів, надання високоякісного сервісу в усіх напрямках. Ми хочемо забезпечувати наших клієнтів найкращими кавою і прохолодними напоями. Тому компанія продовжує вкладати значні кошти в обладнання, завдяки якому споживач отримає більш якісний і швидкий сервіс, зможе насолоджуватися улюбленими напоями", – коментує керівник дирекції громадського харчування WOG Максим Пятаков.

  Кавомашина нового покоління FRANKE A1000 – це високопродуктивний і компактний апарат, який дозволяє готувати одночасно кілька високоякісних кавових напоїв на будь-який смак – як гарячих, так і холодних. Це забезпечується трьохбойлерною системою і окремим термоблоком для системи FoamMaster. Крім цього, нові апарати мають зручний мультимедійний інтерфейс, нову систему охолодження молока – тепер є ще більше різноманітності у горнятку кави. Також машина оснащена революційною системою щоденного миття CLEAN MASTER.

  Довідка. Мережа автозаправних комплексів WOG налічує близько 500 об'єктів у всіх областях України. Мережа автозаправних комплексів WOG – це найбільша українська монобрендова мережа АЗС на вітчизняному ринку нафтопродуктів. Всі нафтопродукти в мережі WOG – виключно імпортного виробництва і відповідають стандарту Євро-5. Поставки здійснюються з найсучасніших нафтопереробних заводів Румунії, Ізраїлю, Греції, Литви, Польщі, Білорусі та інших країн. Компанія активно розвиває супутні сервіси та послуги, зокрема, мережу WOG CAFE і WOG MARKET.

  Попередній матеріал
  Володимир Зеленський підписав закон про кримінальну відповідальність за "кнопкодавство"
  Наступний матеріал
  Столтенберг розповів, як НАТО відреагує на розміщення Росією крилатих ракет
  Теги:
  Loading...