Підрозділ УДЦР

Володимир Кіріченко: Завдання забезпечити якісну трансляцію фіналів УЄФА – УДЦР виконав успішно

Кіріченко детальніше розповів про невидимий фронт роботи, який здійснювався фахівцями для забезпечення беззавадової трансляції фінальних матчів

Фінали Ліги Чемпіонів УЄФА відбулися без жодних завад зв’язку, про це розповів координатор дій підрозділів Українського державного центру радіочастот (УДЦР) під час підготовки та проведення матчів Володимир Кіріченко.

"Перед УДЦР поставили складне завдання – забезпечення якісної та беззавадової роботи усіх радіозасобів, що використовувались під час проведення фіналу Ліги чемпіонів УЄФА. Отже, нашим фахівцям потрібно було забезпечити роботу на обмеженій території НСК "Олімпійський", де використовувалося 1645 цих засобів, дозволи на експлуатацію яких, після кропітких розрахунків, а іноді й погоджень із військовими було видано УДЦР, деякі з них в останні дні", – пояснив Володимир Кіріченко.

Підрозділ УДЦР

Варто зазначити, що до початку фінальних матчів, фахівцями структурних підрозділів радіочастотного моніторингу активно проводились заходи із забезпечення електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів та виявлення і усунення дії незаконно діючих пристроїв.

Саме під час радіочастотного контролю, фахівцями УДЦР було надано практичну та консультативно-методичну допомогу представникам понад 20 зарубіжних компаній, щодо встановлення параметрів їх радіозасобів у відповідність до отриманих дозволів. Така співпраця із іноземним користувачем забезпечила якісну роботу пристроїв та відсутність завад для інших учасників висвітлення події.

Володимир Кіріченко детальніше розповів про невидимий фронт роботи, який здійснювався фахівцями для забезпечення беззавадової трансляції фінальних матчів.

Підрозділ УДЦР

Моніторинг електромагнітної обстановки проводився протягом минулого тижня майже цілодобово силами двох піших груп, одним напівстаціонарним та двома мобільними постами безпосередньо на території стадіонів, включаючи компаунди, чаші стадіонів.

Окрім того, зазначив він, у день фіналу був задіяний додатковий пост, який активно відпрацьовував поставлені завдання у складі Штабу Антитерористичного центру.

Підрозділ УДЦР

Саме кваліфікованість фахівців УДЦР та сучасне обладнання з радіомоніторингу, яким забезпечені структурні підрозділи держпідприємства надали змогу забезпечити безпроблемну роботу радіоелектронних засобів УЄФА, учасників фінальних матчів та представників ЗМІ, як у зонах стадіонів так і у фан-зонах.

Нагадаємо, що УДЦР уже має успішний досвід забезпечення трансляції таких масштабних заходів у минулі роки на Євро-2012 та Євробаченні-2017.

Довідково:

Виявлені та усунені до початку фінальних матчів ДРЗ (джерело радіозавад) та тип РЕЗ, що зазнав впливу: головний із аудіо від UEFA(Reich Martin - радіомікрофони); Іспанія (Telefonica - портативні радіостанції); Італія (3Zero - портативні радіостанції); Іспанія (Videe S.p.a – портативні рації); TVN - портативні радіостанції; Іспанія (RealMadrid TV - радіомікрофони); Україна (ТОВ "Інтелектуальні телекомунікації"- бездротові відеокамери).

Попередній матеріал
Експерт спрогнозував ціни на нафту
Наступний матеріал
Бабченко про спецоперацію СБУ: Інсценування злочину як метод розслідування є в КК України, все законно
Теги:

Очікування і реальність: скільки іноземних фанів приїхали до Києва на Лігу Чемпіонів

Ведучий Top Gear потролив голкіпера "Ліверпулю" після поразки

У поліції прокоментували проведення Ліги Чемпіонів у столиці – кого затримали

Фінал "Ліги Чемпіонів": хто став переможцем єврокубку у 2018 році

Президент оплатив квитки на фінал Ліги Чемпіонів родині політв'язня Карпюка

Прикордонники завернули двох журналістів з РФ та шістьох футбольних фанів