Коронавірус
Коронавірус Українська правда

Великий бізнес під час епідемії COVID-19 підтримує міста, в яких працює

  Читайте по-русски
  Крім додаткових сплат до бюджету, працівники підприємств мають роботу і отримують зарплату без затримок, кажуть фахівці

  Великий бізнес підтримує міста в яких працює під час епідемії коронавірусу в Україні. Зокрема криворізькі гірничо-збагачувальні комбінати сплатили подвійні податки у місцеві бюджети. Так Інгулецький, Центральний та Північний-гірничо збагачувальні комбінати, не зважаючи на непросту ситуацію на світових ринках, перерахували в бюджет  Кривого Рогу, податок на прибуток та плату за землю у подвійному розмірі. Такі ж подвоєні ставки вони обіцяють сплачувати у серпні та вересні. В результаті, констатують експерти, впродовж поточного складного періоду більш захищеними виявились міста в яких працює великий, соціально відповідальний бізнес. Адже крім додаткових сплат до бюджету, працівники цих підприємств забезпечені роботою і отримують заробітні плати без затримок і в повному обсязі.

  "Ми вживаємо всіх зусиль не лише для стабілізаціх ситуації, але й для створення умов для повноцінного розвитку Кривого Рогу", – констатує генеральний директор Центрального ГЗКа Дмитро Шевчик. 

  Як зазначив мер Кривого Рогу Юрій Вілкул: "Нам було б дуже складно боротися з пандемією коронавірусу без підтримки бюджетоутворюючих підприємств міста. Адже крім експрес-тестів, медичного обслуговування, компанія Метінвест допомагає місту фінансово. Щомісячні додаткові відрахування у міську казну дають змогу підтримати економіку міста у період пандемії. Співпраця з бізнесом та грамотні управлінські рішення допоможуть місту подолати кризу з найменшими втратами", – підсумував очільник міста.

  Попередній матеріал
  Затримання "вагнерівців" у Білорусі: в Україні 28 бойовикам оголосили підозру
  Наступний матеріал
  Окупанти проводять ротацію бойовиків на Донбасі під час "режиму тиші" – розвідка
  Теги:
  Loading...