http://pravda.press

Україна 6 років кричуще не виконує рішення Стокгольмського суду щодо готелю "Козацький", що на Майдані – ЗМІ

  Ще 2008 року у середмісті Києва сталося рейдерське захоплення, кажуть журналісти

  В Україні протягом шести років не виконується рішення Міжнародного арбітражного суду Стокгольма, на рішення якого Україна розраховує в україно-російській газовій суперечці. Про таке йдеться у розслідуванні журналістів програми "Особливий погляд".

  Як зазначається, у середмісті Києва – на Майдані Незалежності – розташований готель "Козацький", який ще 2008 року незаконно відібрали у міжнародної групи інвесторів. Ті вклали в об'єкт майже 7 мільйонів доларів.

  Більш того, реставрація цього готелю стала можливою унаслідок договору про спільну діяльність між Міноборони України та міжнародними інвесторами. Але інвестори, вклавши кошт в оновлення готелю, втратили його через рейдерське захоплення.

  "Наших співробітників вигнали з готелю за допомогою якихось "тітушек". Звільнили директора готелю. Він у той час був і директором спільної діяльності. На його місце поставили іншу людину. Якогось безграмотного напівкримінала. Після цього нас у готель не пускали і не пускають досі", - прокоментував співвласник компанії "Карлтон трейдінг Україна" Михайло Євстратов.

  За позовом, інвестор, Міжнародний арбітражний суд Стокгольма у 2011-2012 роках виніс рішення визнати договір про спільну діяльність з 2000 року обов'язковим до виконання і визначив розмір збитків, які були нанесені інвестору за невиконання договору про спільну діяльність. Однак рішення суду досі не приведені в силу. Так, інвестор не отримав доступ до управління готелем. І попри те, що майно арештоване для виконання рішення суду Стокгольма, готель продовжує функціонувати.

  "Готель фактично арештований, і заарештовані його рахунки. Нічого ніхто не платить до бюджету, тому що готівкою у бюджет платити не можна, а значить - збирають готівкові і десь там по гаманцях цю готівку розподіляють. І це просто у центрі міста. Це просто ганебна історія ", - заявила голова державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна.

  Попередній матеріал
  Новий український лоукостер SkyUp розпочне роботу в квітні 2018 року – Омелян
  Наступний матеріал
  Повернути гроші за е-квитки можна поштою – "Укрзалізниця"
  Теги:

  "Обличчям у підлогу": Гройсман поділився рецептом боротьби з рейдерством

  Рейдерство сільгоспземель: у Мін'юсті назвали області-"лідери"

  ІГ "Арей", що ремонтує бронетехніку для ЗСУ, готує позов до британського суду через рейдерські атаки – ЗМІ