ММК імені Ілліча
ММК імені Ілліча Метінвест

У Маріуполі покращиться екологія: на ММК ім. Ілліча завершено проєкт системи очищення за $31 млн

  Читайте по-русски
  За словами гендиректора комбінату Тараса Шевченка, незабаром подібні газоочисні установки будуть встановлені на всіх доменних печах меткомбінату

  На Маріупольському металургійному комбінаті ім. Ілліча, що входить до "Групи Метінвест", завершено будівництво сучасного комплексу аспіраційних систем для доменного виробництва. Вартість проєкту – понад $31 млн, повідомляє прес-служба підприємства.

  Будівництво комплексу було розпочато в серпні 2019 року. Завдяки новій системі суттєво покращиться екологічна ситуація в Маріуполі, в рази зменшаться викиди пилу. Для видалення дрібних частинок використовується метод засмоктування їх із потоком повітря у трубопровід системи аспірації.

  "Ключове в цій установці – рукавні фільтри. Ця установка відповідатиме як українським, так і європейським нормам", – говорить Сергій Голуб, керівник проєкту аспіраційних установок доменних печей ММК ім. Ілліча.

  За словами гендиректора комбінату Тараса Шевченка, незабаром подібні установки будуть встановлені на всіх доменних печах меткомбінату: "Це перший етап. Згідно з графіком протягом цього і наступного року подібні газоочисні установки будуть встановлені на всіх наших доменних печах".

  На комбінаті реалізується масштабний екологічний проєкт – реконструкція систем газоочистки всіх агломераційних машин (за допомогою даних машин створюється агломерат – основна сировина для виробництва чавуну чи сталі) і зони охолодження на п'яти з них. Вже до кінця квітня будуть запущені газоочисні комплекси на більшості агломашин.

  Попередній матеріал
  "Украерорух" виграв суд у МАУ майже на 900 млн
  Наступний матеріал
  Викрадення євромайданівців: ДБР затримало ще одного підозрюваного "тітушку"
  Теги:
  Loading...