"Метінвест"
"Метінвест" фото Цензор.НЕТ

У групі "Метінвест" прокоментували публікацію "Радіо Свободи" щодо шахти Affinity

  Читайте по-русски
  У компанії повідомили про заходи, які вживаються задля підвищення безпеки праці своїх працівників

  У групі "Метінвест" прокоментували журналістське розслідування видання "Радіо Свобода" – наголосили, що "наведена інформація не відповідає дійсності і є домислом, що завдає компанії репутаційного збитку".

  "Група приділяє особливу увагу охороні праці і промисловій безпеці на своїх підприємствах, незалежно від того, в якій країні вони працюють. При наглядовій раді групи працює комітет із промислової безпеки, охорони праці та екології. У групі затверджено стратегію із промислової безпеки та екології, діють політика і принципи в галузі охорони праці, здоров'я та охорони довкілля", – мовиться у коментарі.

  Компанія підкреслює, що під час реалізації бізнес-стратегії "удосконалює і переймає найкращі світові практики для створення безпечних умов праці на своїх підприємствах".

  Зазначається, що у "Метінвесті" впроваджено Інтегровану систему управління промисловою безпекою, охороною праці і довкілля. Компанія щороку підтверджує відповідність міжнародним стандартам OHSAS 18001 і ISO 14001.

  У компанії повідомили про заходи, які вживаються задля підвищення безпеки праці своїх працівників: "Група "Метінвест" першою з українських компаній отримала міжнародний сертифікат Vision Zero. Це концепція якісно нового підходу до організації всієї системи охорони праці на підприємствах, яка слугує зниженню показників виробничого травматизму і професійної захворюваності. Сертифікат Vision Zero мають такі світові лідери, як RWE, CEMEX, AngloGold і TUV NORD. На всіх підприємствах групи "Метінвест" – в Україні, Болгарії, Італії, Великобританії і США – діють Кардинальні правила з охорони праці та промислової безпеки – звід канонів, що рятують життя. Витрати групи на промислову безпеку та охорону праці у 2018 році становлять понад $95 млн".

  Зауважили, що найвищих стандартів промислової безпеки та охорони дотримується і американська компанія UCC, до якої входять підприємства Affinity Coal Company, Carter Roag Coal Company, Pocahontas Coal Company і Wellmore Coal Company (загалом 14 шахт, що видобувають близько 2,8 млн тонн вугілля на рік).

  "Наприклад, рівень нещасних випадків із тимчасовою втратою працездатності (NFDL) на шахті Affinity, починаючи з 2014 року, втричі нижчий за середній національний показник NFDL у галузі підземного видобутку вугілля", – вказує група.

  У "Метінвесті" визнали, що 24 жовтня 2013 року шахта Affinity отримала статус POV (Pattern of Violations). І уточнили, що припис POV – це інструмент, що дозволяє Управлінню з безпеки та охорони праці з видобутку корисних копалин США (MSHA) підвищити контроль за дотриманням нормативних вимог на вугільній шахті.

  "З 2014 року показники безпеки на шахті Affinity значно покращилися. Досягнувши високого показника безпеки, шахта вже не підходила під статус POV від MSHA. Під час останньої перевірки від 15 серпня 2018 року рівень ризиків для безпеки на шахті був значно нижчий за необхідний для введення показника POV. На підприємстві розроблено політику щодо забезпечення відповідності федеральним законам і законам штату, що дозволила Affinity стати найбезпечнішою шахтою у США. Співробітники компанії щотижня збираються для перевірки результатів безпеки", – запевнили у коментарі.

  Уточнюється, що у 2018 році статус POV для шахті було скасовано. Позови про неправомірність такого рішення суд відхилив через відсутність доказів. Тож наразі, відповідно до публікації, UCC не є об'єктом будь-якого розслідування.

  "Шахта Affinity отримувала нагороду Асоціації з техніки безпеки ім. Джозефа А. Холмса в номінації "Найкраща велика шахта" (200+ працівників у штаті Західна Вірджинія) від Управління з питань охорони здоров'я, техніки безпеки і навчання гірників Західної Вірджинії у 2014, 2016 і 2017 роках", – резюмується у коментарі.

  Попередній матеріал
  Підозрюваного в організації нападу на Гандзюк затримали у Болгарії
  Наступний матеріал
  Коронавірус дістався Європи: у Франції підтвердили перші три випадки захворювання
  Теги:
  Loading...