КШМ від фірми Dnipro-M
КШМ від фірми Dnipro-M dnipro-m.ua

У чому секрет надійності болгарок Dnipro-M

  Читайте по-русски
  Інструмент надійний завдяки використанню сучасних матеріалів, функцій захисту оператора і самого інструменту

  Кутові шліфувальні машини або болгарки – дуже корисний інструмент для будь-якого будівництва. Якість їх конструкції безпосередньо впливає на стійкість до навантажень і безпеку при використанні. Будь-яка болгарка також повинна мати певний набір функцій, які дозволять їй виконувати широкий спектр завдань. КШМ українського бренду Dnipro-M відповідають всім цим умовам, показуючи високий рівень надійності і справляючись із високими навантаженнями.

  Якість кутошліфувальних машин Dnipro-M

  • Щоб підвищити ресурс роботи ротора, його покривають декількома шарами термостійкого лаку. Він може витримувати до 200 °С.
  • Для додаткового зміцнення двигуна використовують епоксидну смолу і армуючу нитку. Це дозволяє захистити механізм від пошкоджень.
  • Статор покривається полімерною речовиною, що захищає його від високої температури, пилу і короткого замикання.
  • Задля болгарки Dnipro-M була розроблена поліпшена форма крильчатки, а також збільшений її розмір – це поліпшило охолодження інструменту.
  • Шестерні редуктора зроблені з високоміцної легованої сталі. У порівнянні з аналогічними деталями зі звичайної сталі, редуктори КШМ Dnipro-M мають у 3 рази більший термін експлуатації.
  • Бренд використовує в своїх КШМ підшипники C&U із захистом від пилу. Це позитивно впливає на термін служби інструменту.

  Додаткові функції кутових шліфувальних машин

  У кожної моделі болгарок Dnipro-M є свій набір додаткових функцій, серед яких:

  • Підтримка оборотів. Наявність константної електроніки забезпечує стабільну швидкість обертання розхідника при навантаженні або під час перепадів напруги в мережі. Це дозволяє домагатися високого результату навіть людям без великого досвіду роботи.
  • Плавний пуск. Під час старту роботи з інструментом обороти будуть набиратися плавно (навіть при запуску на повну потужність). Це усуває ривок болгарки з рук оператора і знижує навантаження на двигун.
  • Захист від повторного включення. Якщо в мережі зникне струм, болгарка припинить роботу – в такому випадку оператор може забути перемкнути кнопку запуску в положення "вимк". Після появи електронапруги інструмент не запуститься – для цього потрібно буде вимкнути і знову ввімкнути інструмент. Це захищає оператора від травм.
  • Захист від випадкового ввімкнення. Спеціальна кнопка блокування виключає ймовірність запуску болгарки в результаті необережного руху руки.
  • Оператор може встановити ручку КШМ з будь-якого боку від інструменту. Це дозволяє комфортно працювати з болгарками правшам і шульгам.

  Поєднання використовуваних технологій і додаткових функцій в електричному інструменті бренду Dnipro-M дозволило створити продукт, який з успіхом використовується як в побутовому, так і професійному сегменті. Кутошліфувальні машини Dnipro-M – синонім якості та надійності!

  Попередній матеріал
  "Євробляхи" знову мітингують під Верховною Радою – вимога незмінна
  Наступний матеріал
  Ємець: "Мене покоробило, коли серед усіх загроз у країні, "Голос" знайшов головного ворога – Порошенка"
  Теги:
  Loading...