Криптовалюта
Криптовалюта Pinterest

Цифрові можливості для України

Читайте по-русски
Розробником проєкту виступила компанія Prof-IT

У Києві презентували нову українську криптовалютну біржу Qmall. Крім того, буде створена академія, яка підвищуватиме рівень фінансової грамотності людей та навчатиме їх проводити операції з криптовалютами.

"Ми хочемо створити біржу, повністю регульовану в рамках країни", – стверджує співзасновник Qmall Богдан Прилепа.

Розробником криптобіржі виступила компанія Prof-IT, яка має досвід роботи з подібними майданчиками в інших країнах.

"Ми хочемо стати для податкової провідником у світ криптовалюти – і щоб держава від цього отримувала прибуток. А люди, які отримували прибуток від Криптовалюти – не ховали її, не намагалися її перевести кудись – бо не можуть пояснити звідки. У нас не заборонено, але походження грошей треба доводити. Походження грошей від криптовалюти вони будуть доведені з боку біржі – біржа завжди може показати угоди – хто, як і коли. Тому ми хочемо відкрити цей простір для того, щоб …. Люди не переймалися своїм прибутком – як його довести", – розповідає Микола Удянський, співзасновник компанії розробника Prof-IT.

Ініціатори проєкту розраховують: ухвалення законодавчої бази і легалізація операцій з криптовалютами дасть біржі до одного мільйона користувачів. Що є значною цифрою і для податкової і для ринку в цілому. Допоки ж – майданчик працюватиме у тестовому режимі.

Попередній матеріал
У аеропорту "Бориспіль" прикордонники затримали чоловіка, який намагався вивезли до Непалу вовків під виглядом собак
Наступний матеріал
Новий міністр оборони Резніков виступає за скасування обов'язкового призову до армії
Теги:
Loading...