Черги до центру вакцинації в Києві
Черги до центру вакцинації в Києві фото - скріншот з відео

Цибулько: Перший заступник Кличка Поворозник прищеплює чиновників Pfizer, поки кияни товпляться в чергах

  Читайте по-русски
  Журналіст нагадав про виділення 140 млн грн зі столичного бюджету на вакцинацію від коронавірусу

  Редакція може не поділяти позицію експерта. Відповідальність за інформацію, викладену нижче, несе Володимир Цибулько.

  Політичний журналіст і блогер Володимир Цибулько на своїй Facebook-сторінці прокоментував ситуацію із проведенням вакцинації від COVID-19 у Києві.

  "Перший заступник Кличка Поворозник влаштував вакцинацію Pfizer чиновникам на домівках, доки кияни стоять в чергах в МВЦ. Талант оточення Кличка зводиться до того, щоб навіть політично ефектні дії чи рішення в процесі реалізації спотворити до якогось цинічного рівня", – стверджує Цибулько.

  Він продовжив: "Заступник Кличка на своїй сторінці у Facebook розповідає про те, які ж вони молодці, адже працівників освіти столиці прищеплюють американським Pfizer. Звичайно ж, він хвалиться тим, що в КМДА все настільки прекрасно продумали і тепер кожен бажаючий може зробити щеплення в МВЦ. Правда, він не акцентує увагу на тому, що у Виставковому центрі киян вакцинують китайською вакциною CoronaVac, ефективність якої куди нижче американської".

  Блогер назвав щеплення вчителів препаратом від Pfizer-BionTech – "черговим піаром від команди Віталія Володимировича". За його словами, цю вакцину "по більшій мірі колють чиновникам КМДА і депутатам Київради".

  Також журналіст нагадав про виділення в лютому цього року міською радою столиці 140 млн грн на вакцинацію від коронавірусу.

  "Пригадується історія з виділенням Київрадою 140 млн грн на закупівлю вакцини для Києва коштом місцевого бюджету. Звичайно, що тепер можна все зіпхати на центральну владу, але ж Кличко запевнив київських депутатів, що завдяки своїм міжнародним зв'язкам вакцину місто отримає. Виявилося, що це був лише політтехнологічний трюк!", – резюмував Цибулько.

  Попередній матеріал
  ДФС проводить обшуки в "Нафтогазі" – через ухилення від сплати податків на 2,7 млрд грн
  Наступний матеріал
  "Це справді історичні кадри": кулемет для танка "Оплот" випробували в заводському тирі
  Теги:
  Loading...