Рибалка
Рибалка Shutterstock

Три речі, які зроблять риболовлю комфортнішою

  Читайте по-русски
  Якщо на риболовлю ви їдете на власних колесах, вмістити можна багато додаткових елементів, наприклад, намет для відпочинку на природі

  Комфортну риболовлю забезпечують настрій самого рибалки, його одяг і хороша погода. Звичайно, і сам улов впливає на те, як ловля буде сприйматися. Якщо до місця риболовлі ви добираєтеся на власних колесах, то вмістити можна багато додаткових елементів. Наприклад, узяти з собою намет для відпочинку на природі всією сім'єю.

  Стілець для риболовлі

  Передусім варто взяти з собою спеціальний розкладний стілець. Якщо ви любитель спокійної і розміреної риболовлі зі звичайною вудкою, то купити стілець для риболовлі буде найбільш раціональним рішенням. Завдання рибалки в такі моменти полягає в уважному спостереженні. Набагато зручніше робити це сидячи.

  Ви можете знайти підходящі для вас варіанти на сервісі OLX. Моделі розкладних крісел і стільців досить різноманітні. Так що варто вибирати, виходячи з власних уподобань. Зазвичай крісло легке, компактне і зручне.

  Підставки для вудок

  Ще один елемент оснащення – рогачики. Спеціальні підставки встромляються в землю або пісок на суші, а верхня частина представлена трикутником. Є кілька зручних різновидів:

  • з місцем для декількох вудилищ;
  • складні моделі.

  Не забувайте і про запасний набір ліски, котушок, гачків і засобів для приманювання. Варто заздалегідь дізнатися, що з перерахованого буде найбільш зручно і раціонально використовувати на конкретній водоймі.

  Капелюхи і окуляри

  Спеціальний капелюх із крисами і москітною сіткою – відмінне рішення для літньої риболовлі. Він легко складається і займає мало місця. При цьому легкий, пропускає повітря і захищає від комах.

  Ще один важливий елемент для риболовлі – поляризаційні окуляри. Їх можна замінити класичним варіантом сонцезахисних моделей. Але при цьому суть поляризаційного шару полягає в захисті від відблисків. Оптика дозволяє уникнути відблисків із води, які часто заважають самому рибалці і тимчасово можуть його засліплювати.

  До речі, такі окуляри ще й часто використовують водії. Тому, якщо ви їдете на автомобілі, то можна їх надягати заздалегідь.

  Попередній матеріал
  Понад 2 млн українців отримали хоча б одну дозу вакцини від коронавірусу – МОЗ
  Наступний матеріал
  Незаконно відвідували Крим: під час оформлення іноземного судна прикордонники не пустили в Україну 5 росіян
  Теги:
  Loading...