Світильник
Світильник Евросвет

Трекові світильники – важлива деталь сучасного інтер'єру

Читайте по-русски
Світильник повинен не тільки забезпечувати комфортну атмосферу для роботи і відпочинку, але і ідеально доповнювати інтер'єр. Останнім часом усе частіше споживачі віддають перевагу інноваційним моделям, серед яких перше місце посідають трекові освітлювальні системи

Вибір освітлювальних приладів-важливий етап при облаштуванні будь-якого житлового або нежитлового приміщення.

Що таке трековий світильник? Це система освітлювальних приладів (як правило невеликих розмірів і в лаконічному дизайні), які закріплені рухомим способом на треку (шинопроводі). Така проста конструкція дозволяє в будь-який момент змінити не тільки кут освітлення, але і спрямованість променя. Світильники можна переміщати по шині, повертати навколо своєї осі. Треки кріплять до стелі, до стін, до будь-яких опор. Вони привносять в інтер'єр креативні та оригінальні нотки, притягують увагу, викликають інтерес. Але такі прилади не тільки красиві. Вони функціональні, економічні, надійні.

Світильники
СвітильникиЕвросвет

Трекові світильники як функціональний елемент інтер'єру

Купити світильник трековий можна виконаний у різних варіантах. Одні моделі, як згадувалося, дають можливість регулювати напрямок світла, інші можуть переміщатися по треку без можливості повороту самого джерела світла. Довжина шинопроводів і форма також можуть різнитися:

  • є моделі з прямими рівними треками;
  • популярне рішення для будинку-світильник на зігнутому або закрученому треку.

Рівні довгі шинопроводи зручно використовувати для освітлення довгих коридорів, тунелів, розміщувати над робочим столом у майстерні. На них можна закріпити ту кількість світильників, яка вам необхідна для якісного освітлення.

Нестандартні вигнуті треки з насадженими на них світильниками часто вибирають як альтернативу класичним люстрам. Якщо купити такі ж прилади, але в зменшеному варіанті для стін – можна створити стильний інтер'єрний ансамбль.

Трекові світильники зовсім необов'язково повинні кріпитися впритул до стіни або стелі. Модне рішення – світильник на підвісах. Такі прилади надають приміщенню легкість, візуально збільшують висоту стель.

Вбудовані трекові світильники встановлюють в завчасно підготовлені ніші. Купити подібні вироби можна як для будинку, так і для освітлення музею, виставкової зали або будь-якого іншого комерційного та адміністративного приміщення.

Є у продажу і переносні трекові системи – вони мобільні і прості у використанні. Зручно використовувати подібні прилади для освітлення в кафе, ресторанах, на концертах, під час різних заходів, коли є потреба в додаткових джерелах світла, а бажання проводити кардинальну зміну в освітлювальній системі – немає.

Дізнайтеся більше про те, якими бувають трекові світлодіодні світильники на сайті компанії "Евросвет".

Попередній матеріал
У штабі Трампа оголосили про початок юридичної битви за результати голосування
Наступний матеріал
Ситуація на Донбасі: ворог двічі зривав "тишу" в районі Водяного
Теги:
Loading...