Метінвест
Метінвест Метінвест

"Метінвест" почав випуск напівфабрикатів для словацького металургійного заводу

  Читайте по-русски
  Також ММК імені Ілліча розпочав виробництво нового класу цинкового покриття Z100

  У 2020 році металургійні підприємства Групи "Метінвест" розпочали виробництво 54 нових видів продукції, зокрема напівфабрикати, виготовлені на замовлення словацького металургійного заводу U.S. Steel Košice. Про це йдеться на сайті компанії.

  "Зі слябів виробляють гарячекатані рулони, після чого одну марку використовують для виробництва холоднокатаних рулонів, а іншу – для подальшого виготовлення оцинкованого прокату", – сказано в повідомленні.

  Крім того, на реконструйованому стані 1700 ММК імені Ілліча освоїли виробництво дефіцитної продукції – "надтонкого" сортаменту в товщині 1,2-1,7 мм відповідно до європейських стандартів. Зокрема, тонкий метал використовується для виробництва легких сталевих тонкостінних конструкцій - гнутих профілів для будівництва, сендвіч-панелей, профнастилу. Минулого року комбінат імені Ілліча поставив на внутрішній і експортні ринки більш як 35 тисяч тонн такого "надтонкого" гарячекатаного прокату.

  "До того ж підприємства "Метінвесту" почали постачати виробнику труб "Інтерпайп" марку сталі L360N в рулонах, яка раніше в Україні не вироблялася. Прокат для виробництва труб відповідає жорстким вимогам за хімічним складом і механічними характеристиками", – повідомляють у компанії.

  Варто зазначити, що на "Запоріжсталі" освоїли виробництво декількох видів гнутих профілів у нових товщинах (2,75, 3,75, 4,75 і 5,7 мм) – швелерів із гарячекатаного рулону. На ринок поставлено 12,5 тис. тонн такої продукції, яка потрібна в будівництві та машинобудуванні.

  Водночас завод "Юність" освоїв виробництво оцинкованого високоміцного прокату марки S250GD в товщині до 2 мм з різним класом цинкового покриття. Продукція використовується при виробництві ЛСТК і опорних профілів, має попит в малоповерховому і комерційному будівництві, в аграрному будівництві і будівництві сонячних електростанцій.

  Крім того, реконструкція кранового обладнання на "Юністілі" дозволила збільшити масу готових рулонів з 10 до 15 тонн. Торік підприємство виробило 6 тисяч тонн такого прокату.

  "Також ММК імені Ілліча розпочав виробництво нового класу цинкового покриття Z100. На комбінаті налагодили технологію, що дає змогу виробляти покриття високої якості. Це мінімальний клас цинкового покриття за євростандартом EN10346, призначений для будівництва. Прокат з таким покриттям використовується для виготовлення виробів, які працюють у сухому кліматі або всередині приміщення. Торік на ринок відвантажено 23,5 тисячі тонн нового продукту", – зазначили в "Метінвест".

  У 2020 році в Метінвесті розпочали виробництво труб із додатковою вимогою – мінусовим допуском на товщину. Завдяки зменшенню допусків можна позбавитися зайвої товщини стінки, і у переробників з'являється можливість збільшити загальну довжину труби до 10%. Профільні труби квадратного і прямокутного перетину використовуються у виготовленні металоконструкцій різного будівельного призначення, а також у машинобудуванні, меблевій промисловості і різних інфраструктурних проєктах. За рік підприємства Метінвесту реалізували 22 тисячі тонн такої продукції.

  Попередній матеріал
  В Україні різко підвищився показник захворюваності на COVID-19 – статистика МОЗ
  Наступний матеріал
  Дівчат з Умані, які вчора наковталися таблеток, виписують із лікарні
  Теги:
  Loading...