Тенденції розвитку модних годинників та аксесуарів: що обирають українці

Годинник imidge.com.ua
Завдяки універсальності сучасних трендів, поруч з підкреслено класичними канонами гармонічно уживаються ультра-креативні формати

Виглядати модно та стильно – властиво європейцям. Сучасні тренди доволі універсальні: поруч з підкреслено класичними канонами гармонічно уживаються ультра-креативні формати, котрі сприяють індивідуалізації образу чоловіка чи жінки.

Українці не менш вибагливі до методів власної персоніфікації, аніж "західники". Окремої уваги модників заслуговують наручні годинники, котрим відведена особлива роль з-поміж інших ділових аксесуарів. Наповнення каталогу інтернет-магазину Імідж відбувається дзеркально до запитів клієнтської аудиторії, отож, в тренді не один-два стильових формати годинників, а доволі потужне розмаїття технічних та естетичних напрямків.

Що ж обирають українці? Наскільки потужний вплив європейської високої моди на вподобання співвітчизників? Які концепції в топі: фешн – чи славнозвісна швейцарська класика?

Данина моді

Годинники брендів-ікон актуальні навіть для тих, хто "з прохолодою" ставиться для тижнів високої моди в Парижі чи Мілані. Одна справа – дизайнерський одяг із сміливими вирізами та стягуючою шкірою, зовсім інша – стильні годинники від:

  • Chanel,
  • Dolce & Gabbana,
  • Christian Dior,
  • Cartier,
  • Louis Vuitton.

Для здобуття самовпевненості і схвалення оточуючих достатньо брендового годинника і сумки чи гаманця відповідного ательє. До того ж, аксесуари доволі функціональні, а тому імпонують організації графіка ділової людини. Бути одночасно пунктуальним і стильним - легко!

Виразні еклектичні корпуси з яскравими ремінцями чи браслетами – дизайнерський формат фешн-годинників, а також динамічних спортивних колекцій в міру консервативних швейцарських марок. Кольорові атрибути та об’ємні органайзери з каучуковими елементами обирають максималісти та ті хто вміє підкорити модний тренд індивідуальності власного образу.

Спортивні моделі годинників актуальні не лише для прихильників "швидкісного життя". Розширений базис астрономічних опцій та обрамлення у вигляді легендарного клейма – неофіційний штамп сьогодення, тому його обирають студенти, службовці, творча інтелігенція, тинейджери "у пошуку себе" і т.д. Такі моделі легко відшукати серед інноваційних серій Rolex, Ulysse Nardin, Breguet, Blancpain тощо.

Непорушна класика

Годинник
Годинникimidge.com.ua

Вірність – генетична риса сучасних українців. В розумінні атрибутики, маємо на увазі прихильність до марок статусної категорії – а це, неодмінно, класичні швейцарські годинники ділового та елегантного стилю.

З-поміж споживацької касти середнього та старшого віку топовими лишаються годинники від:

  • Breitling (серії Avenger, Chronograph),
  • Vacheron Constantin (моделі Historiques),
  • Cartier (легендарний Tank),
  • Zenith (наприклад, El Primero),
  • Tag Heuer (Carrera) тощо.

На подарунок частіше купують моделі, що підкреслюють темперамент, ділову вдачу майбутнього власника. Тут немає конкурентів для Tissot (T-Sport), Hublot (Big Bang), IWC (Aquatimer), Patek Philippe (Complications) та ін.

А щодо ціни?

Годинник
Годинникimidge.com.ua

Раціональним українцям не властиві марнотратства. Викладати пакунок грошей за аксесуар суто бернського або цюріхського народження спроможні лише окремі індивіди, тоді як більшість прогресивного населення віддає перевагу фірмовим реплікам. В чому різниця?

Хіба що у вартості. Зверніть увагу на прайс: одна і та ж модель Rado, Ulysse Nardin, Vacheron Constantin в оригінальному виконанні і ліцензійному дубляжі коштує по-різному, але технічно, естетично вони тотожні!

Секрети популярності реплік у тому, що збираються їх не машини, а так само (як і оригінали) люди – з тієї ж чи альтернативної сировини, але неодмінно на базі брендового калібру.

Відрізнити оригінал від копії рівня ААА не під силу навіть експертам – і це очевидно.

Матеріал розміщено на правах реклами

Попередній матеріал
В чому проявляється депресія та як впоратися з осінньою нудьгою: ТОП-5 порад психолога
Наступний матеріал
ТОП-5 відповідей на поширені питання про утеплення фасадів
Теги:
Loading...