Тамувати спрагу з користю: чому важливо обирати натуральний квас

  Квас – це один з найдавніших традиційних напоїв України

  На полицях магазинів відтепер можна знайти квас живого бродіння "Тернопільський". Напій від тернопільського виробника з'явився і у фірмових магазинах "Опілля".

  Квас або сирівець – це один з найдавніших традиційних напоїв України, який згадувався у народних прислів’ях та приказках. Зокрема, у літописі після згадки про Хрещення Русі Володимиром Великим йдеться, що князь наказав пригостити народ медом і квасом. Квас на Русі був настільки популярним напоєм, що навіть існували професії квасника. Кожний представник даної діяльності був по-своєму унікальним, оскільки мав свій власний ексклюзивний рецепт.

  "Тернопільський" – це відродження добре відомого українцям квасу, виготовленого шляхом живого бродіння. Квас продовжує традицію виготовляти натуральне і корисне.

  Товари з традиційною рецептурою, вироблені на основі натуральних складників, мають гарантований успіх. Адже споживач дедалі частіше задумується не тільки щодо вартості продукту, але і над його якістю, оскільки здоров’я безцінне.

  "Опілля" керується принципом виготовлення саме натуральної продукції високої якості, що корисна для здоров’я. Адже квас живого бродіння нормалізує обмінні процеси, регулює діяльність травної системи та відмінно засвоюється організмом людини. Відтепер цей продукт можете спробувати і Ви.

  Попередній матеріал
  У Путіна заявили, що не звільнять Сенцова на прохання генсека Ради Європи: чим мотивували
  Наступний матеріал
  Квоти на імпорт сірчаної кислоти призведуть до дефіциту на внутрішньому ринку – член комітету ВР
  Теги: