5.ua

Робот на сторожі чистоти: чи потрібен в будинку пилосос, який прибирає сам

Мова піде про роботів-пилососах і про принципи їх вибору для звичайної квартири

Зачитуючи до дірок романи Айзека Азімова і Рея Бредбері, ми, народжені в країні, якої вже немає, і підозрювати не могли, що через десяток-другий років в наших квартирах з'являться справжні роботи, які полегшать наш побут. Сьогодні ж ми часто задаємося питанням, якого помічника і як краще вибрати. Сьогодні мова піде про роботи-пилососи і про принципи їх вибору для звичайної квартири.

Почнемо з того, що визначимося – навіщо потрібен робот-пилосос і як він працює.

Принцип його роботи простий – він самостійно включається відповідно до заданого програмного алгоритму і починає сухе або вологе (залежить від моделі і програми, заданої користувачем) прибирання приміщення.

Сучасний робот-пилосос являє собою велику "таблетку" на коліщатках, і прибирає він кімнату виключно на власний розсуд: по діагоналі, зигзагами, по всьому периметру. Це залежить від кількості датчиків бруду і висновків електронного пристрою про найбільш практичний принцип прибирання. Деякі виробники випускають роботів квадратної або прямокутної форми – подібна конструкція, на думку інженерів, краще прибирає в кутах.

Варто відзначити, що робот-пилосос хоч і недешеве задоволення, але підшукати модель по більш-менш стерпною ціною можна за допомогою сервісів порівняння вартості товарів. Так, подібні проекти пропонують роботів за цінами нижче ринкових.

5.ua

При цьому, не можна не сказати про те, що робот-пилосос, який є надійним помічником, все ж не впорається з багатьма типами забруднень і не здатний забратися в усі місця. На жаль, мати звичайний пилосос для генерального прибирання все ж просто необхідно.

Проте, робот-пилосос просто незамінний в тих приміщеннях, куди потрапляє вулична або виробнича пил, він рятує алергіків від різного роду осідаючого пилку і допомагає тваринникам позбавлятися від звірячої вовни і запахів.

Якщо ви вважаєте, що щоденне автоматизоване прибирання, нехай і не найретельніше, заощадить вам чимало часу і сил, то не роздумуйте – вибирайте відповідний робот-пилосос на сервісі порівняння цін Магазілла!

Попередній матеріал
Світоліна не пройшла до півфіналу Australian Open
Наступний матеріал
Чи можна зігріти будинок холодним повітрям
Теги:
Loading...