5.ua

Чи можна зігріти будинок холодним повітрям

Відповідь однозначна – так. Причому, крім гарячих батарей, холодне вуличне повітря дасть гарячу воду в крані

Не вірите? Тоді ви просто ще нічого не знаєте про революційну технологію, завдяки якій функціонують теплові насоси системи "повітря-вода".

За даними виробників, інноваційні насоси можна використовувати для вироблення теплої води і повітря в будь-який період року – головне, щоб температура на вулиці не опускалася нижче -7 градусів. З огляду на останні м'які зими, подібний насос може безперебійно працювати практично всю зиму, що, відповідно, фактично дозволити автономно опалювати житло.

Звичайно, коштує в роздрібній торговельній мережі тепловий насос "повітря-вода" досить значних сум, однак вони ніщо в порівнянні з тим, який зиск у майбутньому отримає потенційний покупець. Уже через три-чотири роки насос повністю окупиться, а провідні виробники даної кліматичної техніки дають до 10 років гарантії на свою продукцію. Крім цього, за допомогою сервісу порівняння цін ви завжди можете придбати тепловий насос дешевше, ніж у торговельній мережі.

5.ua

Зовні тепловий насос являє собою два блоки – зовнішній і внутрішній. Зовнішній мало чим відрізняється від аналогічного блоку кондиціонера. Внутрішній – фактично великий електричний бойлер. Природно, в ланцюзі між ними встановлена ​​маса трубок – в систему опалення, водопостачання та в теплу підлогу.

Рівень енергоефективності теплового насоса залежить від ряду факторів – від якості утеплення будівлі, в якій він працює, і до класу й потужності моделі. В середньому ж близько 200 літрів води тепловий насос "повітря-вода" виготовляє за одну годину – за умови, що температура повітря на вулиці не опустилася нижче -10 градусів.

Якщо ви зацікавилися подібним ноу-хау в кліматичній техніці, то саме час дізнатися про подібні насосах докладніше.

Попередній матеріал
Робот на сторожі чистоти: чи потрібен в будинку пилосос, який прибирає сам
Наступний матеріал
Тягнули гаком і пожежним рукавом: як на Львівщині коня з каналізації рятували – фото
Теги:
Loading...