Батарея
Батарея Facebook

Радіатори опалення: різновиди та характеристики пристроїв

    Читайте по-русски
    Одним із найважливіших комунікаційних вузлів у будинку є система опалення. Вона визначає рівень комфорту та затишку, умови експлуатації об'єкта та багато іншого

    Ще на стадії проєктування система опалення вимагатиме грамотного розрахунку та аналізу з підбором котла, труб, з'єднань, кріплень та найголовніше – радіаторів опалення.

    Іншими словами, це прості батареї, за допомогою яких підтримується задана температура в приміщенні. Вони віддають тепло, тим самим створюють необхідний мікроклімат. Вибираючи радіатори опалення можна розгубитися у всій різноманітності, тому потрібно ретельно оцінювати запити та бюджет. Дані вироби відрізняються матеріалом, конструкцією, робочим тиском та багатьма іншими характеристиками.

    Зовнішній вигляд радіаторів

    За цим параметром їх можна класифікувати на кілька видів:

    1. Панельні. Радіатор представлений у вигляді суцільнолитої чи зварної панелі, а ній встановлені канали для теплоносія. Вони універсальні та відмінно підходять під різний дизайн, забезпечують додатково конвекцію.
    2. Секційні. Найбільш поширені моделі вважаються набірними з різною кількістю секцій. За необхідності необхідну кількість секцій можна забрати чи доповнити.
    3. Трубчасті. Зварна конструкція представлена ​​у вигляді декількох труб. Ідеальний варіант для встановлення у робочих чи промислових приміщеннях.

    Іноді можна комбінувати радіатори залежно від бажань.

    Матеріал виробництва радіаторів

    Ще один параметр для класифікації, адже виробники пропонують рішення з наступних матеріалів:

    1. Чавун. Матеріал не піддається корозії, має високі показники тепловіддачі, витримує перепади та гідроудари. Такі радіатори складно зустріти новими, але часто використовуються старі радянські варіанти виконання.
    2. Алюміній. Привабливий вигляд, доповнений доступною ціною. Найчастіше використовують кремнієвий сплав, що підвищує характеристики. Кожна із секцій доповнюється вертикальним каналом, куди потрапляє теплоносій для подальшої віддачі тепла.
    3. Сталь. Вони чутливі до гідроударів, але мають високу тепловіддачу, швидко нагрівають приміщення і легко монтуються.
    4. Біметал. Радіатори поєднують переваги алюмінієвих та сталевих варіантів. Внутрішній шар із міді та сталі, а зовнішній із алюмінію. Це гарантує стійкість до високого тиску та гідроударів, а також підвищується стійкість до корозії.

    Обов'язково враховується тип підключення, адже буває нижнє та бічне підключення.

    Де вибрати радіатори опалення?

    Великий вибір пропозицій підготував інтернет магазин техніки Vencon. Різноманітність радіаторів дозволить знайти потрібне рішення за лічені хвилини. Слід лише оцінити робочий тиск, кількість секцій, потужність, товщину стін, габарити та дизайн. З технічними характеристиками можна детально ознайомитись в описі, а фотографії допоможуть зробити наочну оцінку та аналіз.

    Складнощі вибору допустимі, тому професійні консультанти та менеджери оцінять запити, щоб потім підготувати вибірку пропозицій. Діє доставка по Україні, а в деяких містах є послуги монтажу та встановлення радіаторів опалення.

    Попередній матеріал
    "Україна оплатила своєю кров'ю три роки для Європи": чи скористалась Європа шансом? – журнал "Країна"
    Наступний матеріал
    "Шукайте можливості – вони є!": Олена Кондратюк відкрила Український Жіночий Конгрес у Черкасах
    Теги:
    Loading...