Прогрестех-Україна
Прогрестех-Україна Прогрестех-Україна

Прогрестех-Україна стала членом Американської торговельної палати в Україні

  Читайте по-русски
  Палата сприяє зміцненню україно-американських ділових зв'язків і допомагає українському бізнесу переймати американський досвід

  Прогрестех-Україна, дочірня компанія провайдера інтелектуальних послуг PT-Americas із Х'юстона (штат Техас, США), долучилася до Американської торговельної палати, одного з найбільших і найефективніших об'єднань підприємств, що працюють в Україні.

  Американська торговельна палата в Україні є частиною глобальної мережі торговельних палат США та її найбільшим представництвом у Європі. Ця неурядова неприбуткова організація працює з 1992 року, коли вона стала першою в Україні авторитетною міжнародною бізнес-асоціацією. На сьогодні Палата репрезентує більш як 600 компаній-членів, чиї інвестиції в Україну сумарно перевищують 50 млрд доларів.

  Американська торговельна палата тісно співпрацює з органами державної влади задля просування актуального економічного порядку денного бізнес-спільноти, розвитку ділового середовища, захисту інвестицій та поглиблення соціально-економічних реформ в Україні. Палата також сприяє зміцненню україно-американських ділових зв'язків і допомагає українському бізнесу переймати американський досвід.

  "Як розробник інженерних і ІТ-рішень, Прогрестех-Україна є найбільшим у Східній Європі постачальником послуг для компанії Boeing. Із партнерства з лідером аерокосмічної галузі ми скористали в інтересах збереження інтелектуальних кадрів і розвитку інженерної освіти в Україні. Спільно з вишами компанія готує національну інженерну еліту, а разом з Boeing – дає обдарованим молодим людям гідну роботу в Україні. І доки зростає наш бізнес, більшають наші спроможності як соціально відповідальної компанії. Тому ми з піднесенням доєдналися до Американської торговельної палати. Маємо намір консолідувати наші зусилля для поліпшення умов ведення бізнесу, підтримки інженерної справи в Україні, модернізації технічної освіти й інтеграції українських інженерів у міжнародний поділ праці", – зазначає директор Прогрестех-Україна Антон Кульчицький.

  Для просування пріоритетів розвитку бізнес-співтовариства Американська торговельна палата має потужну B2G (Business to Government) платформу. Вона охоплює основні сектори економіки й налічує, зокрема, понад 30 профільних комітетів і робочих груп для побудови та ведення дієвого діалогу бізнесу з владою. Окрім того, створена Палатою платформа B2B (Business to Business) дає змогу компаніям-членам розширити мережу ділових контактів, створити й посилити горизонтальні бізнес-зв'язки.

  Наразі Прогрестех-Україна вже є учасником двох впливових спілок національних і міжнародних підприємств на теренах України. 2019 року компанія стала членом Європейської бізнес асоціації (EBA) і Ділової ради США-Україна (USUBC), які фокусують свою активність на підтримці вільного підприємництва, оптимізації інвестиційного клімату і прискоренні реформ в Україні.

  Компанія Прогрестех-Україна надає інженерні послуги й розробляє програмне забезпечення для підприємств високотехнологічних секторів економіки, у тому числі для корпорації Boeing. Має у своєму штаті майже 1000 інженерів і програмістів.

  Прогрестех-Україна є найбільшою інжиніринговою компанією в складі міжнародного холдингу Progresstechgroup, котрий консолідує низку потужних конструкторських центрів у країнах Європи й Північної Америки та має 14 офісів у всьому світі.

  Спільно з провідними технічними університетами країни Прогрестех-Україна реалізує комплекс програм дуального навчання з метою розвитку української інженерної школи й підготовки кваліфікованих інженерів для авіаіндустрії та інших галузей промисловості.

  Попередній матеріал
  В Офісі генпрокурора розглядають можливість початку процедури екстрадиції Януковича
  Наступний матеріал
  ВАКС обрав запобіжний захід колишній посадовиці "ПриватБанку"
  Теги:
  Loading...