Метінвест Політехніка
Метінвест Політехніка metinvestholding.com

Підвищення якості освіти має стати національною ідеєю – Ахметов про відкриття Метінвест Політехніки

  Читайте по-русски
  Вже наступного року найсучасніший технічний вуз планує прийняти 200 перших абітурієнтів

  Аби Україні не втратити свою промисловість, перший і найважливіший крок, який необхідно зробити – це повернути технічну освіту на її історично високий рівень. Той рівень, який дозволить підприємствам успішно працювати і випускати якісну продукцію, а їх співробітникам – гідно жити і пишатися своїми професіями.

  Про це заявив Рінат Ахметов, коментуючи створення першого в Україні недержавного гірничо-металургійного університету Метінвест Політехніка в Маріуполі, повідомляє телеканал "Україна 24".

  Університет створений групою "Метінвест", що належить Рінату Ахметову і Вадиму Новинському. Вже наступного року найсучасніший технічний вуз країни планує прийняти 200 перших абітурієнтів.

  "Головна інвестиція – це отримання хорошої освіти. Упевнений, саме підвищення якості освіти має стати національною ідеєю України. Силою, яка об'єднає всіх українців", – заявив Ахметов.

  За його словами, Метінвест політехніка – не просто новий технічний університет: "Це наш внесок у майбутнє, який створює міцний технологічний і кадровий фундамент для розвитку України".

  Метінвест Політехніка вже отримав ліцензії Міністерства освіти і науки України на проведення курсів підвищення кваліфікації за спеціальностями "Металургія", "Металознавство", "Комп'ютерні науки", "Економіка", "Охорона праці" та "Гірнича справа". Слухачі курсів отримають сертифікати державного зразка. З 2022 року університет буде відкритий для всіх молодих людей, які хочуть отримати інженерно-технічні професії, затребувані в українській промисловості.

  Генеральний директор Групи "Метінвест" Юрій Риженков зазначив, що створення сучасного і високотехнологічного університету міжнародного рівня в цьому році символічно як для України, яка відзначає 30-річчя незалежності, так і для Групи "Метінвест", що відзначає 15-річний ювілей.

  "Це наш внесок у відродження технічного потенціалу країни в якості її найбільшої гірничо-металургійної компанії. Ми зацікавлені в тому, щоб і на наших підприємствах, і у всій українській промисловості працювали висококласні фахівці. І віримо, що доступність освіти та її вихід на новий рівень залучать у галузь молодь, яка захоче навчатися інженерним професіям та будувати кар'єру в Україні. А ми створимо для цього всі умови", – сказав він.

  Відзначається, що навчальний корпус і кампус будуть створені за дизайном японського архітектора Хірокі Мацуури. Лабораторії обладнуються Siemens, Schneider Electric та іншими міжнародних корпораціями. Розробкою IT-інфраструктури вузу займається компанія Microsoft.

  Попередній матеріал
  Можуть зупинитися всі види перевезень: працівники "Укрзалізниці" планують страйк
  Наступний матеріал
  В Україні стало ще більше "червоних" карантинних зон – але з відстрочкою
  Теги:
  Loading...