Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча
Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча UAprom

Перший в історії віртуальний прес-тур на ММК ім. Ілліча – як працює підприємство

  Читайте по-русски
  Зокрема, було показано головний пост управління газоочисткою агломашин комбінату та роботу обладнання з управління газоочисним комплексом

  Міжнародна вертикально інтегрована гірничо–металургійна група "Метінвест" провела перший в історії віртуальний прес-тур на ММК ім. Ілліча. Співробітники показали процес реалізації найбільших в історії країни еко–проектів з модернізації комбінату, пише УНІАН.

  У прес-турі взяли участь топменеджери компанії, гендиректор групи "Метінвест" Юрій Риженков та журналісти. Гендиректор ММК Тарас Шевченко розповів журналістам про найбільший екологічний проєкт з модернізації аглофабрики на комбінаті. Він дозволить досягти європейських екологічних стандартів. Шевченко зазначив, що в модернізацію було інвестовано 150 млн дол, його реалізація триває 7 років і до кінця 2020-го має бути завершена.

  За словами гендиректора, після завершення проєкту викиди в навколишнє середовище впадуть на 90%, а в Маріуполі рівень запиленості знизиться на третину. При цьому раніше 80% усіх викидів комбінату утворювалося саме на аглофабриці.

  "80% викидів підприємства утворювалися на аглофабриці і до 40% викиди аглофабрики становили від загальних викидів в місті. Важливий аспект, що після придбання комбінату групою Метінвест було прийнято рішення докорінно змінити такий стан справ", – зазначив він.

  Шевченко показав головний пост управління газоочисткою агломашин комбінату, роботу обладнання з управління газоочисним комплексом. Також він розповів про важливу для екології модернізацію доменної печі №3 – там уже побудували сучасну газоочисну систему, що після завершення пуско–налагоджувальних робіт дозволить скоротити викиди в навколишнє середовище до європейських стандартів.

  "В цей проект інвестовано близько 31 млн дол. Будівельні і монтажні роботи були розпочаті буквально восени минулого року. На сьогоднішній проходять фінішні операції з пуско-налагоджувальних робіт, і ця установка також вже почала свою діяльність в тестовому режимі", – сказав Шевченко.

  У свою чергу, керівник проєктів "Метінвест-Інжиніринг" Роман Юрченко зазначив, що модернізація дозволила забезпечити рівень залишкової запиленості – вдвічі нижчий за чинні в Україні норми, а спійманий фільтрами пил використовується як вторсировина, що істотно зменшує вплив на навколишнє середовище.

  Директор з капітального будівництва та інвестицій ММК ім. Ілліча Олексій Харін повідомив, що до кінця 2021 р. підприємство планує забезпечити такими ж установками інші доменні печі комбінату. 

  Крім того, Риженков зазначив, що "Метінвест" пройшов перевірку на адаптивність до непередбачених ситуацій у вигляді поширення COVID-19. Він повідомив, що вимушене переведення понад 80% адмінперсоналу на віддалену роботу має певні переваги. Тому компанія планує запуск пілотних проєктів щодо віддаленої роботи. Також компанія впровадила комплекс заходів з профілактики, щоб зберегти робочі місця. За словами Риженкова, це ефективно, адже з 80 тис. співробітників підприємства менше 40 випадків захворювання коронавірусом – і на сьогодні практично всі працівники оговталися.

  Він повідомив, що ці три місяці українські підприємства групи працювали в штатному режимі, тривала модернізація обладнання. Риженков додав, що у І кварталі 2020 р. компанія інвестувала майже 150 млн дол. в оновлення потужностей.

  "Кошти були спрямовані на найважливіші заходи щодо підтримання основних потужностей і на завершення поточних стратегічних інвестпроектів. Особливий пріоритет в цьому році був відданий екологічної порядку. На комбінат імені Ілліча та "Азовсталі" за період карантину був виконаний 21 капітальний ремонт обладнання, освоєно 16 видів металопродукції. У березні завершили модернізація збагачувального обладнання на Центрально Гзк, на Інгулецькому і Північному Гзк триває будівництво циклічно–потокової технології, а Північний ГЗК також в цьому році зосередився на екологічні проекти", – повідомив Риженков.

  Попередній матеріал
  У Польщі вперше в світі відеогру внесли до шкільної програми
  Наступний матеріал
  Через рекордну захворюваність на Закарпатті знову посилюють карантин – що закриють
  Теги:
  Loading...