Binomo
Binomo Binomo

Онлайн-трейдинг з Binomo: нова можливість нестандартного заробітку

Читайте по-русски
Щоб почати торгувати – достатньо мати голову на плечах, смартфон у руках і вихід в інтернет

"Фінансова грамотність" – як же приємно звучать ці слова. Можна вкладати в них різний зміст, але додатковий дохід – це те, про що варто замислитися кожній тямущій і амбіційній людині.

Сучасні реалії, на жаль, накладають певні обмеження. Але і це не біда – XXI століття на дворі! Є маса способів отримати додатковий дохід, навіть не виходячи з дому, – влаштувавшись у зручному кріслі зі смартфоном або ноутбуком, спокійно і безпечно. 

Серед багатьох варіантів віддаленого заробітку приємно виділяється онлайн-трейдинг. Що це таке?

Мова про торгівлю фінансовими активами на інтернет-платформі, яку надає брокер. А людина, яка займається цим, – трейдер. Його потенційний прибуток лежить у різниці вартості активів, якими він торгує. Давній бізнес-принцип "купив дешевше – продав дорожче" працює і тут на 100%.

Завдяки стрімкому розвитку технологій за останні десятиліття онлайн-трейдинг дуже розвинувся. Тепер, щоб почати торгувати – досить мати голову на плечах, смартфон в руках і вихід в інтернет. Найважливіше – вірно вибрати платформу для докладання своїх талантів.

Саме надійна онлайн платформа зможе забезпечити якісною інформацією про торгівлю на біржі та зручним, а головне надійним, майданчиком для здійснення операцій. На території України діє чимало профільних міжнародних компаній. Розглянемо одну з них.

Binomo – досить молода платформа для торгівлі фінансовими активами, що працює з 2014 року. Представлена в 133 країнах, серед яких і більшість пострадянських держав, включаючи Україну.

Але в компанії впевнені – вже заслужили повагу і довіру клієнтів. Платформа публічно ставить своєю найвищою цінністю прозорість і чесність трейдингу, тож може підійти як професіоналам своєї справи, так і новачкам. Людям з різним достатком – і різною кількістю часу. Захопленим – і спокійно-розважливим.

Binomo
BinomoBinomo

Головне, що потрібно розуміти, Binomo – це лише можливість реалізувати свій потенціал. У компанії нагадують, що успіх залежить від докладених зусиль і особистих умінь. Саме тому платформа забезпечила аудиторію великою базою знань, вивчивши яку, як запевняють, –  можна стати професійним трейдером.

На сайті є окремий розділ з різноманітними навчальними матеріалами – відеоуроками, в яких докладно розкриваються особливості торгівлі фінансовими активами, словником термінів, тематичними підказками і відповідями на популярні питання.

Нікого не змушують одразу ж ставити на кін свої кровні – можна вдосконалювати навички на ДЕМО-акаунті з рахунком, використовуючи ДЕМО-гроші. Як тільки з'явиться впевненість у власних силах – можна буде перейти на реальний рахунок.

Якщо виникла проблема або не виходить знайти відповідь у докладному FAQ – платформа забезпечена таким приємним бонусом, як технічна підтримка. У компанії наголошують, що вона працює цілодобово, 7 днів на тиждень.

Binomo
BinomoBinomo

Торгова платформа також акцентує увагу на інших своїх перевагах:

  • Низький мінімальний депозит – від 300 грн. Зовсім необов'язково збирати стартовий капітал.
  • Вартість угоди стартує від 30 грн – можна працювати з мінімальними інвестиціями, поки не пізнаєш всі тонкощі мистецтва трейдингу.
  • Легкість у використанні – зручний інтерфейс і безліч підказок.
  • Можливість заробляти не тільки в будні, але й у вихідні дні.
  • Унікальний режим "Non-stop" – немає необхідності чекати закінчення операції, щоб почати наступну.

Binomo
BinomoBinomo

Binomo пропонує отримувати додатковий дохід на тій платформі, яка максимально зручна для користувача – смартфон на iOS або Android, домашній ПК або ноутбук.

Хочеться більшої фінансової грамотності? Є час і бажання корисно використати свій розум? Binomo пропонує спробувати свої сили в онлайн-трейдингу в максимально зручному і відкритому форматі.

Попередній матеріал
Стихійне лихо на заході України: у Львів доставили гуманітарку від Італії – яку допомогу прислали
Наступний матеріал
Поправки до Конституції РФ: хто голосує проти "вічного президентства" Путіна та чому обурений флот – ЗМІ
Теги:
Loading...