Ланет
Ланет 5.ua

Офіційний телевізійний оператор Ланет.TV як альтернатива супутниковому ТБ

  Читайте по-русски
  23 українські супутникові канали ТБ закодували свій сигнал

  Якщо ви є регулярним глядачем каналів України то, либонь, вже чули про кодування супутникових каналів. Чому це відбулося:

  1. Частоти супутникових каналів 2019 були призначені для провайдерів, а не для кінцевого користувача. Усі, хто дивився супутникове ТБ напряму, робили це незаконно;
  2. Це вимога правовласників. Наприклад, аби ТВ-канал мав можливість купити та транслювати популярний серіал, він має показувати його виключно на території України. Без кодування безкоштовна трансляція каналу поширювалась і на території інших країн;
  3. Піратська трансляція каналів супутникового ТБ не є якісною, часто губиться сигнал, а про HD-версії й говорити не варто.

  З 28 січня 2020 року введені нові параметри супутникового ТБ, а саме: нові частоти українських каналів доступні користувачам лише за умови оформлення підписки на послуги, що надає офіційний телевізійний оператор України. Це не стосується користувачів кабельного, цифрового ефірного, супутникового телебачення (що його надають лише офіційні провайдери супутникового телебачення в Україні) та ТБ онлайн.

  Якщо немає сигналу на супутнику, потрібно скористатися іншими видами телебачення, наприклад, кабельним, цифровим ефірним, платним супутниковим ТБ або телебаченням онлайн. Є декілька видів інтернет-телебачення, зокрема – ОТТ TV та IPTV українські канали. Останній варіант можливий за умови розширення пакету послуг вашого провайдера – можна підключити тарифний пакет «Інтернет+ТБ» і дивитись канали онлайн.

  Щоб дивитись ТБ через Інтернет, потрібно на будь-якому смарт-пристрої відкрити веб-версію або завантажити додаток інтернет ТБ й насолоджуватись улюбленими каналами. Наприклад, у сервісі Ланет.TV є безкоштовний пакет /PROMO, а крім того – 3 пакети та безліч міні-пакетів платного ТБ. Також у цьому сервісі є функція батьківського контролю, бонусна програма та промокоди на ТВ-послуги, можливість дивитись в прямому ефірі улюблені серіали та шоу або дивитись канали онлайн у записі, ставити ефір на паузу тощо. Варто зазначити, що Ланет.TV – офіційний телевізійний оператор на території України.

  Обирайте ТБ онлайн та починайте дивитись онлайн СТБ, Новий канал, Інтер, 1+1, ICTV, М1, М2, Ентер-фільм, 2+2, НЛО TV та інші легально вже сьогодні!

  Попередній матеріал
  Доба в ООС: на Донбасі підірвалися двоє українських військових
  Наступний матеріал
  Рада асоціації "Україна – ЄС" позитивно оцінила результати інтеграції України з Євросоюзом – заява
  Теги:
  Loading...