метінвест
метінвест Фото socportal.info

Міжнародна агенція оцінила покращення "Метінвесту" в галузі екології та соціальної політики

  Читайте по-русски
  Група "Метінвест" зберегла позицію в топ-10 світових металургійних компаній, оцінених агентством Sustainalytics

  Група "Метінвест" покращила свій рейтинг у галузі екології, соціальної політики та корпоративного управління (ESG). Про це йдеться у дослідженні провідного незалежного агентства Sustainalytics.

  Зазначається, що "Метінвест" поліпшив ESG ризик-рейтинг до 31,7 бала в порівнянні з 32,0 в червні 2020 року. Такий рейтинг розраховують за абсолютною шкалою від 0 до 100 - чим нижчий показник, тим краще для підприємства.

  Варто зауважити: агентство Sustainalytics поліпшило оцінку того, як "Метінвест" управляє матеріальними аспектами в цій галузі. Там зазначили, що питання ESG є частиною бізнес-стратегії компанії, вони відповідають найкращим практикам і перебувають на контролі Наглядової ради.

  Sustainalytics також відзначило відповідальний підхід "Метінвесту" до викидів в атмосферу, скидів стічних вод, утилізації відходів і використання ресурсів.

  До того ж "Метінвест" високо оцінили й щодо соціальної складової: за систему управління охороною праці, програми безпеки підрядників і управління людським капіталом. 

  Наголошується, що група "Метінвест" зберегла позицію в топ-10 світових металургійних компаній, оцінених агентством Sustainalytics.

  "В останні роки аспекти ESG поступово були інтегровані в нашу діяльність і стали невід'ємною частиною нашого світогляду. У зв'язку з цим, для нас особлива честь отримати авторитетне визнання в цій галузі, особливо в порівнянні з нашими конкурентами", - зазначив гендиректор групи "Метінвест" Юрій Риженков.

   

  Попередній матеріал
  Чауса перевозили в багажнику авто, що належить посольству України – молдовські ЗМІ
  Наступний матеріал
  Зеленський у розмові зі Столтенбергом назвав вступ у НАТО єдиним шляхом до закінчення війни на Донбасі
  Теги:
  Loading...