"Метінвест"
"Метінвест" фото Цензор.НЕТ

"Метінвест" відзвітував про рекордні інвестиції в першому півріччі 2021-го

  Читайте по-русски
  Лише на екологічні ініціативи компанія направила понад $200 млн

  У першій половині 2021 року гірничо-металургійна група "Метінвест" направила на інвестиційну діяльність $620 млн – це на 43% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

  Про це мовиться в оприлюднених фінансових результатах компанії за МФСО, передає "Мінпром".

  Водночас, загальний обсяг фінансів, які пішли на придбання основних засобів і нематеріальних активів, виріс на 4% – до $386 млн.

  Повідомляється, що основні платежі за гарантією, яка була видана під опціон на покупку решти 75,22% Покровської вугільної групи, склали $455 млн ($19 млн у січні-червні 2020 року).

  "Метінвест" отримав контроль над Покровською вугільною групою в результаті реалізації опціону на покупку в березні 2021 року. Це найбільший виробник якісного коксівного вугілля в Україні, що має у своєму складі кілька підприємств. Станом на 30 червня 2021 року ефективна частка групи становила 99,22% для Шахтоуправління "Покровське" та 99,57% для Свято-Варваринської збагачувальної фабрики.

  Крім того, протягом 2021 року металургійний виробник направив на екологічні ініціативи понад $200 млн. Серед найпомітніших проєктів – завершення реконструкції газоочисних установок ливарного двору і бункерної естакади доменної печі №5 на Маріупольському меткомбінаті ім. Ілліча.

  Попередній матеріал
  Соратник Януковича Портнов програв справу проти партії "Європейська Солідарність"
  Наступний матеріал
  На Запоріжжі п'яний водій проїхав 5 км із поліцейським на капоті: потерпілий дістав переломи ніг
  Теги:
  Loading...