5.ua

"Метінвест" оголосив про підвищення з 1 травня зарплат робітникам

  Читайте по-русски
  Оклади і доплат працівникам підвищать від 5% до 25%

  Група компаній "Метінвест" оголосила, що від 1 травня буде підвищувати заробітні плати виробничого персоналу на своїх українських підприємствах.

  Там уточнили, що підвищення окладів і доплат працівників складе від 5% до 25%.

  Керівник Федерації металургів України Сергій Біленький зауважив, що компанія вже пропонує найвищу зарплату серед представників гірничо-металургійного комплексу  – близько 20 тис. грн в середньому.

  Для порівняння, згідно з даними Державної служби статистики в березні 2021 року середня номінальна заробітна плата в Україні склала 13,6 тис. грн. Це 8,5% більше, ніж у лютому цього ж року та на 19% більше, ніж у березні 2020 року.

  Найвищі зарплати – в робітників авіаційної (23 тис. грн), фінансової та страхової (18 тис. грн) сфер, а також державного управління і оборони (16 тис. грн). Найнижчий рівень оплати праці – серед листонош, кур'єрів, а також співробітників тимчасового розміщення та організації харчування (7-8 тис. грн).

  Довідка. Групі "Метінвест" у 2021 році виповнюється 15 років. На підприємствах працює понад 80 тис. співробітників. За час існування компанія сплатила до бюджетів усіх рівнів близько 165 млрд грн податків. Як стратегічний інвестор в економіку України група спрямувала близько $10 млрд на модернізацію підприємств. Містоутворювальні підприємства за цей час інвестували близько 2,5 млрд грн у розвиток Маріуполя, Кривого Рогу, Авдіївки та Запоріжжя.

  Попередній матеріал
  Понад мільйон: у Німеччині за добу зробили рекордну кількість щеплень
  Наступний матеріал
  Стали відомі подробиці візиту голови Держдепу США Блінкена до України
  Теги:
  Loading...