Пікет мешканців Вільшанської Новоселиці
Пікет мешканців Вільшанської Новоселиці 5 канал

Мешканці Вільшанської Новоселиці пікетували слідче управління Нацполіції в Київській області

Зміна керівництва СВК "Новоселицький" відбулась ще 10 квітня 2019 року, але Наталю Войтенко й досі фізично не допускають до керівництва кооперативом

Конфлікт навколо зміни керівництва сільськогосподарського виробничого кооперативу "Новоселицький" дістався столиці. Під стінами слідчого управління Національної поліції в Київській області селяни вимагали об'єктивного розслідування фактів побиття людей у Вільшанській Новоселиці, погрози, зникнення 100 га земель запасу, які були виділені людям, а потім опинились у приватній власності фізичної особи.

"Ми просто просимо реальної об'єктивності зі сторони правоохоронних органів, щоб досудове розслідування рухалось в законному руслі та винні особи були притягнуті до  відповідальності", – розповів юрист СВК "Новоселицький" Олександр Прокопець.

Він зустрівся з представниками поліції та розповів про спроби колишнього менеджменту кооперативу вивезти з підприємства зерно – без жодних дозволів і документів.

"Вчора була спроба колишнього керівництва вивезти два вантажних автомобіля гречки, це близько 50 тонн. Відповідно, були викликані працівники поліції. Коли було встановлено, що документів взагалі ніяких немає на вказаний продукт, гречку повернули на місце, тому що її власник – СВК "Новоселицький", а зерно просто хотіли викрасти", – повідомив юрист.

Зміна керівництва СВК "Новоселицький" відбулась ще 10 квітня 2019 року. На зборах засновників замість Миколи Мовчана обрали Наталю Войтенко. Але й досі жінку фізично не допускають до керівництва кооперативом. Опоненти блокують офіс підприємства, виробничі потужності, погрожують людям, які пішли за новим керівником.

"Люди Миколи Петровича Мовчана мене перестріли, почали на мене кричать, лаяти, стали мені погрожувати", – додала працівниця кооперативу Таїсія Дяденко.

"Я вийшла на пікет, аби захистити Наталію Петрівну Войтенко як голову кооперативу, – розповіла Анна, мешканка Вільшанської Новоселиці. – Те, що зараз коїться в селі, не можна передати словами. Колишній голова СВК  і його бухгалтер просто тиснуть на людей, на Наталію Петрівну".

Селяни звернулись до правоохоронців за захистом та з вимогою провести об'єктивне розслідування подій у Вільшанській Новоселиці.

Попередній матеріал
Філарет прокоментував рішення Священного Синоду ПЦУ – включення
Наступний матеріал
SpaceX запустила Falcon Heavy із супутниками та прахом 152 людей
Теги: