єВідновлення
єВідновлення відкриті джерела

"Леруа Мерлен Україна" – учасник програми відновлення

  Читайте по-русски
  Як отримати компенсацію за зруйноване чи пошкоджене майно

  Будівництво, ремонт та відновлення власного житла або бізнесу призводить до необхідності купівлі великої кількості будівельних матеріалів. У такому випадку на допомогу прийде магазин "Леруа Мерлен Україна", де є все для будівництва, ремонту та облаштування житла. Це міжнародна компанія-ритейлер, яка відома у всьому світі та представлена у багатьох країнах.

  Завдяки адаптації до ринку України компанія пропонує саме те, що потрібно клієнтам. Консультанти та менеджери уважно ставляться до запитів покупців, враховують їх бюджет та вимоги, а також стараються запропонувати додаткові послуги при необхідності.

  Соціальна допомога

  Збройна агресія призвела до руйнування та повного знищення великої кількості житла. Не кожен має можливість своїми засобами відновити його чи купити щось нове для своєї родини, тому держава організує програму допомоги під назвою "єВідновлення". З її допомогою кожен може отримати компенсацію за зруйноване чи знищене житло та продовжити нормальне життя у своїй країні.

  З кожним днем все більше магазинів та різних компаній стають учасниками програми. Відмінним прикладом є вище вказаний магазин будівельних матеріалів Leroymerlin, де можна купити різні матеріали за гроші програми. Примітно, що така можливість поки що представлена лише у фізичних магазинах та в режимі онлайн такий функціонал поки що не працює.

  Групи товарів

  Відповідно до затвердженого списку Кабінету Міністрів за гроші компенсації можна придбати такі категорії товарів:

  • збірні бетонні вироби;
  • мембрани та теплоізоляційні матеріали;
  • гіпс та гіпсові вироби;
  • дерев'яні конструкції;
  • покриття для підлоги;
  • арматура та інші металеві конструкції;
  • будівельну продукцію;
  • силові кабелі та багато іншого.

  Послуги з доставки, різання, тонування та багато інших дій не підпадають під дію програми та оплачуються окремо. Додатково можна звернутись в інформаційний центр для уточнення всієї інформації.

  Алгоритм отримання компенсації

  Гроші за пошкоджене житло надаються у кількох випадках:

  • пошкодження внаслідок бойових дій після 24 лютого 2022 року;
  • житло розміщено на не окупованій території, де бойові дії не ведуться;
  • підлягає відновленню після оцінки комісії;
  • не було відремонтовано самостійно.

  Серед типів житла розглядаються квартири, приватні будинки, кімнати та інші житлові приміщення.

  Попередньо подається заявка у додатку Дія, після чого потрібно відкрити спеціальний рахунок "єВідновлення" у банку. Знову подати заявку в Дії та чекати на приїзд комісії на об'єкт. Необхідно дочекатися рішення комісії та отримати гроші на відкриту раніше картку. Далі слідує покупка матеріал та фактичне відновлення житла.

  Альтернативні варіанти

  При неможливості чи небажанні відновлювати своє житло є можливість придбати новий об'єкт, скориставшись програмою "єОселя". Це чудова можливість отримувати житло під 3%. Програма в основному ініційована для військовослужбовців, медичних працівників, співробітників освітньої галузі, а також наукових та науково-педагогічних співробітників. Максимальний термін кредиту становить 20 років, перший внесок – 20%.

  Попередній матеріал
  Погодні умови погіршуються: в Україні оголосили перший рівень небезпеки
  Наступний матеріал
  росіяни обстріляли Корабельний район Херсона: є поранений
  Теги:
  Loading...