плитка
плитка Shutterstock

Кварцвінілова плитка – нове віяння в будівництві

  Читайте по-русски
  Експлуатаційні характеристики гарантують стійкість до вологи, стійкість до хімікатів та механічного впливу

  Довговічність, якість, надійність і практичність – основні характеристики підлогового покриття і не має значення, яким саме воно буде. Багато хто звик використовувати паркетну дошку, ламінат і паркет, але є альтернативне рішення під назвою кварцвінілова плитка. Це сучасний матеріал, що відрізняється численними перевагами і вигідними технічними характеристиками.

  Характеристики та особливості

  Це багатошаровий матеріал, але його склад не такий як у ламінату, хоча дуже схожий. В основі застосовується сучасний полімер (ПВХ) і невелика частина кварцевидного матеріалу (кварцовий пісок). Завдяки першому елементу кварцвінілова плитка доповнюється пластичністю і стабільністю, в той час як пісок гарантує високі показники міцності і довговічність.

  Різні виробники використовують різні показники матеріалів, гарантуючи екологічність і якість підсумкової плитки. До того ж багато брендів використовують технологію SPC, а це значить, що плитка складається з наступних шарів:

  •  Плівка з поліуретану. Гарантується протидія прямих сонячних променів, захищаючи основу;
  •  Зносостійкий шар. Поверхня стає стійкою до зносу в результаті впливу каблуків, меблів та інших елементів;
  •  Декоративний шар. Представлений у вигляді звичайного паперу, але на її поверхню нанесено певний малюнок. Виробники використовують різні варіанти імітації каменя і дерева;
  •  Основний шар. Тут є частки кварцу, але основою є ПВХ. Саме цей шар гарантує захист від звуку, вологи і забезпечує міцність.

  Це екологічно чистий і гіпоалергенний матеріал, який не обмежується у використанні. Відповідно плитка універсальна і використовується як в офісних і виробничих приміщеннях, так і вдома.

  Експлуатаційні характеристики гарантують стійкість до вологи, стійкість до хімікатів, механічного впливу, а також плитка не боїться високих і низьких температур. На покритті не будуть залишатися плями, але за ним в будь-якому випадку потрібно доглядати.

  "VINILAM" – плитка на будь-який смак

  Інтернет-магазин "VINILAM" пропонує високоякісну кварцвінілову плитку, що відрізняється призначенням, функціоналом і характеристиками. На сайті запропонований каталог для ознайомлення, де є характеристики, ключові параметри і фотографії для наочної оцінки. Допомогу в підборі нададуть консультанти і менеджери магазину.

  Попередній матеріал
  У МОЗ заявили, що карантин в Україні можуть продовжити після серпня
  Наступний матеріал
  На Банковій розповіли, чого чекає президент від нового командування української армії та ООС
  Теги:
  Loading...