Фокстрот
Фокстрот Finbalance

Купуємо холодильник: ТОП-5 важливих характеристик

  Читайте по-русски
  Як дізнатися вартість енергоспоживання холодильника в рік, обрати найбільш безшумний та інші корисні поради

  По суті, якість роботи холодильника безпосередньо впливає на наше здоров'я – адже саме в ньому має правильно зберігатися те, що ми їмо. Старі холодильники треба міняти на нові, застарілі – на сучасні. Тим паче, наявність таких способів оплати, як розстрочка, оплата частинами і кредитування від банків дозволяють придбати те, що хочеться, а не те, на що вистачає бюджету.

  Саме час розібратися, за якими параметрами визначитися з вибором холодильника.

  Габарити

  Усім хочеться холодильник найбільший і місткий. Але треба орієнтуватися на розмір кухні та інших меблів. Є стандартний параметр ширини і глибини – 60 см. Наприклад, холодильник INDESIT DF 4181 X, який зараз можна купити зі знижкою 1800 грн у "Фокстрот". Якщо обрати глибшу модель, вона може виділятися із загальної картини, "стирчати" вперед. Якщо більш широкий, може не вистачити місця для решти.

  Корисний об’єм

  Від габаритів холодильника залежить і його об’єм. Треба розуміти, що норми правильного зберігання продуктів передбачають їх вільне розташування в камері холодильника. Двокамерний холодильник до 250 літрів підійде для одного-двох чоловік, 250-300 л – для трьох, 300-350 – для 4-5 осіб (наприклад, холодильник LG GA-B459SLCM із загальним корисним об’ємом 341 л), 500 л і більше – для великої кількості людей або при необхідності особливих умов зберігання продуктів. Співвідношення холодильної та морозильної камери повинно бути 3:1 або 2:1.

  Система розморожування

  1. Вручну. Треба відключити холодильник, викласти з нього всі продукти, а коли все розтане, братися за видалення води і уламків льоду. Плюс в цій системі один – регулярне прибирання в холодильнику.
  2. Система No Frost, як в холодильнику SAMSUNG RB37J5220SA/UA. Розморожувати морозильну камеру не потрібно – вона регулярно "самоочищається" завдяки постійній роботі вентилятора. Він перемішує повітря для рівномірної температури у всіх зонах. Вода, що міститься в повітрі, осідає на випарнику і виводиться спеціальним шлангом в окрему посудину, звідки потім випаровується.
  3. Крапельна система розморожування. Схожа на систему No Frost, але без вентилятора. Вода на випарнику перетворюється на лід, потім вимикається компресор, лід тане, і вода стікає в спеціальний резервуар.

  Компресор і рівень шуму

  Холодильник зі звичайним компресором працює за принципом: ввімкнувся, охолодив до потрібної температури, вимкнувся. При цьому кожне ввімкнення і вимкнення супроводжується шумом.

  Інверторний компресор – більш сучасний. Він працює без пауз, знижуючи потужність до мінімуму при досягненні потрібної температури. За рахунок цього працює холодильник тихо, а також заощаджується електроенергія.

  Для стандартної квартири комфортний рівень шуму – 40 дБ (наприклад, холодильник HISENSE RT 267D4AW1).

  Енергоспоживання

  Залежно від класу енергоспоживання сучасні холодильники маркуються буквами А, В і С. Все частіше зустрічаються холодильники з підвищеною енергоекономічністю, які маркуються класами A+ (наприклад, холодильник GORENJE NRK 621 PS4), А ++ і А +++, чим більше плюсиків, тим більше економічність.

  В інструкції зазначене щорічне споживання енергії в кВт/рік. Просто помножте показник цього параметра на вартість одного кВт/год у вашому регіоні, і стане зрозуміло, скільки доведеться заплатити за роботу холодильника протягом року.

  Широкий вибір холодильників за акційними цінами дивіться на foxtrot.ua і в роздрібних магазинах мережі "Фокстрот".

  Попередній матеріал
  Позитивний тренд: в Україні за добу менше 400 нових випадків коронавірусу
  Наступний матеріал
  Перший транш нової програми stand-by для України буде найближчим часом – керівник МВФ
  Теги:
  Loading...