WebPromoExperts
WebPromoExperts WebPromoExperts.

Конференція Digital Start Day: адаптуємося до нових реалій у 2021 році

  Читайте по-русски
  Як довго digital-професії будуть актуальними? Чим займається кожен із фахівців? Яка з цих професій підходить саме тобі?

  Адаптуватися і не завмирати бездіяльно у світі, який змінюєтья щохвилини – це те, чого не навчають у школах і університетах, але це те, без чого digital-нішу неможливо уявити. 2020 показав усю важливість і актуальність інтернет-професій – часи непередбачуваності практично не позначилися на зайнятості SMM, PPC, email, таргетологов, лінкбілдерів, SEO, контент-маркетологів та інших digital-фахівців.

  Чому це так, і як довго digital-професії будуть актуальними? Чим саме займається кожен з фахівців? Які обов'язки та відмінності? Яка з цих професій підходить саме тобі?

  28 січня з 10.00 до 17.00 пройде безкоштовна онлайн-конференція Digital Start Day, щоб відповісти на всі питання, що хвилюють новачків і тих, хто тільки придивляється.

  На конференції виступлять 13 провідних спікерів із ТОП-компаній українського digital-Webpromo, eSputnik, Signum, Kiwi agency, B91 Targeting Agency, Refer.ru та інших. Кожен із них готовий поділитися власними відкриттями і дослідженнями актуальності професії зсередини, розповісти, як проходили шлях від джуніора до топових позицій, скільки можна заробити спочатку і яких фінансових висот можна досягти.

  Актуальна інформація і особистий досвід наших спікерів зорієнтують початківців фахівців в тому, яку професію вибрати, як розвиватися і як отримати першу роботу. Крім того, топові фахівці розкажуть, як напрацювати досвід і використовувати його, щоб не застрягти в позиції "вічного джуна".

  Слухачів конференції чекають 7 годин унікального контенту зсередини інтернет-професій – особисті спостереження, дослідження, прогнози, напуття і, звичайно, натхнення.

  Безкоштовний онлайн-формат для всіх учасників конференції.

  Зареєструйтеся на конференцію Digital Start Day і беріть участь в зручному онлайн-форматі – дивіться в будь-якій точці світу з будь-якого пристрою з можливістю отримати відповіді на свої питання в реальному часі.

  Крім цього, всі зареєстровані слухачі отримають запис конференції та презентації спікерів, сертифікат про участь у конференції, подарунки від партнерів, сертифікат на 1000 грн для навчання на курсах WebPromoExperts, і бонус – запис семінару як стати крутим інтернет-маркетологом з нуля за 2 місяці.

  Зареєструйтеся і встигніть дізнатися більше про актуальні digital-професії в 2021 році!

  Зареєструватися

  Вам може бути цікаво:

  https://webpromoexperts.net/

  Попередній матеріал
  У Монголії стався потужний землетрус
  Наступний матеріал
  COVID-19 в Україні: у 10 областях виявили менше ніж 100 нових випадків зараження
  Теги:
  Loading...