робота
робота 5 канал

Компанія "ТЕДІС Україна" увійшла до ТОП-25 кращих роботодавців України – результати рейтингу

  Читайте по-русски
  Враховано, зокрема, збереження персоналу і рівня заробітної плати в компаніях, що успішно протистоять епідемії COVID-19

  Результати нового щорічного рейтингу кращих роботодавців України 30 березня оприлюднив журнал "Власть Денег", про це повідомляє інформаційна агенція УНН.

  Як зазначає редакція, до ТОП-25 увійшли як компанії з українськими власниками, так і дочірні підприємства іноземних компаній: зокрема дистриб'ютор FMCG-товарів компанія "ТЕДІС Україна", виробник безалкогольних напоїв PepsiCo, мережа закладів швидкого харчування McDonald's, гірничо-металургійна компанія "Метінвест" і інші.

  Організатори враховували збереження персоналу і рівня заробітної плати в компаніях, що успішно протистоять епідемії COVID-19, а також загальні умови працевлаштування, турботу компанії про своїх співробітників і можливості для їхнього професійного і кар'єрного зростання, пише видання.

  Як зазначає інформагенція з посиланням на видання "Власть Денег", компанія змогла адаптуватися до викликів 2020 року і подбати про здоров'я співробітників, додавши в медичну страховку пакет COVID-19.

  "Також ми провели проекти з навчання і розвитку персоналу в онлайн-форматі. Цього року ми продовжимо впроваджувати ще більше цифрових рішень, а найважливішим фокусом залишиться турбота про наших співробітників", – зазначила директорка з роботи з персоналом "ТЕДІС Україна" Ірина Івасюк.

  Як нагадало видання, цього року компанія "ТЕДІС Україна" увійшла до рейтингу "50 кращих роботодавців" за версією журналу Forbes Ukraine і сайту Work.ua.

  Попередній матеріал
  Рух Суецьким каналом відновили – буксири нарешті зрушили контейнеровоз
  Наступний матеріал
  У Туреччині анонсували посилення карантину через спалах коронавірусу
  Теги:
  Loading...