Новоушицький консервний завод
Новоушицький консервний завод 5 канал

Інвестори "Інвестохіллс" і "Геліос" відновили Новоушицький консервний завод, розтрощений колишнім власником

Читайте по-русски
Щоб відновити роботу заводу, знадобилося майже два місяці

Понівечені будівлі, потрощені електрощитові, порізані транспортери та нишком вивезене дороговартісне устаткування – приблизно такий вигляд ще кілька місяців тому мав Новоушицький консервний завод на Хмельниччині, що виготовляє концентрат соків. Місцеві кажуть: все це справа рук його попереднього власника – Групи TB Fruit Тараса Барщовського, який втратив контроль над заводом і вирішив залишити по собі просто "випалену землю".  

"Побиті були щитки на двох випарних установках і в котельні, молотком побиті всі вимикачі. Це все реставрувалося з нуля. Паровий котел узагалі був порізаний болгаркою. На площадці готової продукції немає 12 бочок – їх теж забрали", – розповів Анатолій Ільїн, завідувач виробництва Новоушицького консервного заводу. 

Головний інженер консервного заводу Іван Данилишин більш детально описує ситуацію. Зазначає: "Минулий власник хотів, щоб колектив залишився без роботи на цьому заводі. А це спричинило б безробіття у селі, бо роботу дуже складно знайти, навіть по всьому Городоцькому району".   

"Вони вивезли вивантажувальні транспортери, пошкодили нам випарний механізм і котел. Для того, щоб відновити терміново роботу заводу, все це довелося оперативно відновлювати новому власнику", – розповів Іван Данилишин, головний інженер Новоушицького консервного заводу.

Щоб відновити роботу заводу, знадобилося майже два місяці. Для цього вже нові власники – фінансові компанії "Інвестохіллс Веста" та "Геліос" – виділили додаткове фінансування і модернізували обладнання. Результат – саме в розпал сезону підприємство запрацювало знову. Та ще умови роботи істотно змінилися, зауважують працівники заводу.

"Раніше працювати було дуже тяжко. Усе сміття яке лишалося, потрібно було зносити вручну у відрах і самому підіймати щоб викинути на транспортер. Тепер же його зробили поруч і процес став набагато легшим",– розповів Ігор, працівник Новоушицького консервного заводу.

"З приходом цього власника ситуація змінилась у ліпший бік. Уже стабільно виплачують зарплатню", – додав Павло Табенський, оператор котельні. 

Відновлення і запуск заводу включає також соціальну складову. Адже це робочі місця і додаткові надходження до бюджету громади.

"Коштом фінансових компаній "Інвестохіллс Веста" та "Геліос" для місцевої школи закупили захисні маски та дезінфектори. Таким чином ці компанії підтримують місцеву громаду", – резюмував Олег Московчук, голова Новоушицької селищної ради. 

Попередній матеріал
Селфі з Delfi більше не буде – танкер після 10 місяців прибрали з Одеського пляжу – сюжет
Наступний матеріал
Сейм Литви проголосував за визнання Тихановської єдиним президентом Білорусі
Теги:
Loading...