Збільшення грудей
Збільшення грудей anacosmo.ua

Ідеальний бюст без імплантів – не міф, а реальність

  Читайте по-русски
  Мрієте про пишну і красиву форму грудей, але не можете наважитися на хірургічне втручання?

  Перед процедурою обов'язково проконсультуйтеся з мамологом!

  У клініці ANACOSMA застосовується ліпофілінг – атравматичний метод корекції форми та об'єму молочних залоз з використанням власної жирової тканини в якості філера.

  Що таке ліпофілінг

  Не секрет, що надлишкові жирові відкладення мають тенденцію накопичуватися в зонах тіла, які називаються "жировими пастками": на внутрішній і зовнішній поверхні стегон, животі, попереку. Винахід ліпофілінгу дозволив ефективно використовувати відкачану вакуумом жирову тканину для усунення недосконалостей обличчя і тіла.

  Процедура складається з декількох стадій. На етапі ліпосакції здійснюється забір жирової тканини з місць її накопичення. Далі очищений і підготовлений матеріал вводиться за допомогою канюлі в намічені сектори молочних залоз. Пересадкою власного жиру успішно коректують форму грудей, виправляють асиметрію, збільшують обсяг бюста на 0,5-1 розмір.

  Безумовні переваги методу

  Ліпофілінг грудей, в порівнянні з хірургічними маніпуляціями, має цілу низку безсумнівних переваг:

  • виключена реакція відторгнення організмом чужорідної тканини;
  • ризик алергічних реакцій зведений до нуля;
  • начисто відсутні грубі рубці і шрами;
  • період відновлення настільки короткий, що на заході процедура носить назву "груди до вечері";
  • можливість подальшої корекції по мірі необхідності.

  Особливості періоду відновлення

  Буквально на другу-третю добу розсмоктуються дрібні крововиливи, спадає набряк. Ідеальні обриси і тургор тканин формуються протягом двох місяців.

  Протягом цього періоду бажано берегти груди від навантажень і випадкових травм, носити спеціальну компресійну білизну. Це попередить утворення нерівностей. Захищаємо молочні залози від дії підвищених температур – у лазні, під гарячим душем, у ванній, на відкритому сонці.

  Годування грудьми після ліпофілінгу

  Ліпофілінг не є перешкодою для годування грудьми. Але якщо найближчим часом планується вагітність або не завершена лактація, краще з процедурою почекати.

  На який період зберігається ефект

  Через пару місяців після ліпофілінгу основна частина закачаного жиру приживається і стає видимим результат маніпуляцій. Якщо пацієнтці вдається підтримувати стабільну масу тіла і кардинально не худнути, результат ліпофілінгу зберігається на все життя. При необхідності, може бути проведена незначна корекція жирового філера.

  Подвійний позитивний результат

  По суті, під час проведення ліпофілінгу грудей досягається подвійний позитивний результат. З одного боку, пацієнтка реально худне в "потрібних" зонах, з іншого – жир використовується максимально ефективно для збільшення розміру молочних залоз із мінімальним ризиком.

  Попередній матеріал
  Центр Разумкова: "Європейська Солідарність" за рік зросла у 2,5 рази, Порошенко – головний конкурент Зеленського
  Наступний матеріал
  Обійшов росіян: українець Юрій Анікеєв став чемпіоном світу з міжнародних шашок
  Теги:
  Loading...