Григорій Козловський - бізнесмен і меценат, почесний президент ФК "Рух" (Львів)
Григорій Козловський - бізнесмен і меценат, почесний президент ФК "Рух" (Львів) з особистого архіву

Григорій Козловський, ФК "РУХ" та Emily Resort передали 45-ій ОАБр антиланцентні комплекси та засоби РЕБ

Читайте по-русски
Львівський бізнесмен на меценат Григорій Козловський та відпочинковий комплекс Emily Resort передали засоби РЕБ проти FPV-дронів та проти БПЛА "Ланцет" для 45 окремої артилерійської бригади ЗСУ

Emily Resort, ФК "Рух" та його засновник Григорій Козловський передали бійцям 45-ї окремої артилерійської бригади антиланцетні комплекси та засоби радіоелектронної боротьби проти FPV-дронів.

"Зараз це найважливіше, що має робити кожен українець, це допомагати нашим військовим і ця місія є найважливішою для всієї нашої футбольної родини, ми долучаємось до цього процесу як можемо. Саме завдяки Збройним Силам України сьогодні в нас є можливість працювати, бути поруч зі своїми близькими, грати у футбол та просто жити. Ми всі розуміємо, наскільки важливо підтримувати наших військових, адже лише спільними зусиллями ми можемо перемогти ворога та прогнати його з нашої землі", - зазначив Григорій Козловський.

Засоби РЕБ для 45 ОАБр
Засоби РЕБ для 45 ОАБрГригорій Козловський

Григорій Козловський та ФК "Рух" постійно допомагають ЗСУ. Українські воїни регулярно отримують від мецената різну техніку і спорядження, авто, дрони тощо.

"Ми вдячні ФК "Рух", його засновнику Григорію Козловському та Emily Resort за те, що вони завжди надають всебічну допомогу 45-ій бригаді. Ця підтримка допомагає нам швидше та якісніше працювати на фронті й робити все задля нашої Перемоги. Клуб та Григорій Петрович відгукуються на наші запити і передають різноманітну техніку, спорядження, автомобілі, запчастини та комплектуючі тощо", – сказав начальник служби забезпечення та експлуатації військової техніки 45-ї ОАБр Олександр Романцев.

Як зазначив головний тренер "Руху" Віталій Пономарьов, всі у команді свідомі і розуміють, що зараз відбувається і наскільки важливо підтримувати наших воїнів. Лише спільними зусиллями українці зможуть перемогти такого серйозного ворога.

Засоби РЕБ для 45 ОАБр
Засоби РЕБ для 45 ОАБрГригорій Козловський

Григорій Козловський і "рухівці" та Emily Resort підтримують низку бригад і постійно перебувають із ними на зв'язку, намагаючись максимально оперативно відповісти на всі запити військових.

"З початку війни я як громадянин та бізнесмен не міг стояти осторонь потреб української армії та вимушених переселенців. Разом з ФК "Рух" та Emily Resort ми постійно передаємо необхідне обладнання, транспорт і дрони нашим військовим. Переконаний, що кожен може і мусить докласти максимум зусиль, щоб наблизити перемогу", - розюмував Григорій Петрович Козловський.

Засоби РЕБ для 45 ОАБр
Засоби РЕБ для 45 ОАБрГригорій Козловський

Раніше ФК "Рух" та львівський меценат і бізнесмен Григорій Козловський забезпечили бійців 45-ї окремої артилерійської бригади необхідною технікою. Українські військові отримали 8 антиланцетних комплексів "Зозулька", 32 автономних дизельних опалювача, 8 BanderPower та колеса для вантажівок.

Крім того меценат надав бійцям 45-ї ОМБр допомогу у вигляді безпілотників "Посейдон". Це розвідувальні безпілотні літальні апарати, які оснащені двома камерами зі 40-кратним зумом, що дозволяє вести спостереження з великої висоти та служать "очима" для артилерійських підрозділів ЗСУ.

Попередній матеріал
EU Today: через схему з компанією Коломойського банк "Альянс" не заплатив державі суму, за яку можна було б придбати 14 тис. Mavic
Наступний матеріал
Французький стиль і німецька якість: чому ведучі "5 каналу" обирають одяг ORSAY
Loading...