5.ua

Групі "Метінвест" вручили міжнародний сертифікат Vision Zero

  Міжнародний сертифікат група отримала першою серед українських компаній

  18 квітня в переддень Всесвітнього дня безпеки праці відбувся Діловий сніданок "Стратегія нульового травматизму: переваги та можливості для бізнесу". В рамках заходу глава Міжнародної асоціації соціального забезпечення (ISSA) в гірничій галузі Гельмут Інес вручив генеральному директору Групи Метінвест Юрію Риженкову сертифікат Vision Zero.

  Група Метінвест здійснює свою діяльність і вибудовує свою стратегію, ґрунтуючись на принципах сталого розвитку. Одним з найважливіших напрямків для компанії є питання охорони праці і здоров'я людей. Міжнародний сертифікат Vision Zero група отримала першою серед українських компаній.

  В даний час Група знаходиться в стадії реалізації ряду великих інвестиційних проектів, на яких задіяні як власні співробітники, так і зовнішні підрядники. Щоб не допускати нещасних випадків на виробництві, з усіма ними проводиться активна робота в галузі охорони праці та промислової безпеки.

  Концепція Vision Zero (або "Нульовий травматизм") представлена ​​Міжнародною асоціацією соціального забезпечення (МАСО) в Сінгапурі 4 вересня 2017 року на XXI Всесвітньому конгресі з безпеки та гігієни праці. Вона позиціонується як якісно новий підхід до організації всієї системи охорони праці на підприємствах. В основі концепції лежить сім "золотих правил", реалізація яких буде сприяти роботодавцю в зниженні показників виробничого травматизму і професійної захворюваності. Всі сім правил дуже гнучкі і підходять для організацій будь-яких масштабів у всіх країнах світу. Це готові інструменти для розробки і реалізації стратегії охорони праці на будь-якому підприємстві.

  Генеральний директор групи Метінвест Юрій Риженков:

  - Ключовий пріоритет Групи Метінвест – людське життя. В рамках реалізації бізнес-стратегії компанія удосконалює і переймає кращі світові практики для створення безпечних умов праці на наших підприємствах. Своєю участю в Vision Zero встановлюємо собі більш високі стандарти для підвищення рівня захищеності людей. Оскільки прагнемо не тільки відповідати вимогам законодавства, а й вживати всіх можливих додаткових заходів, необхідних для зниження ризиків.

  Генеральний секретар Міжнародної асоціації соціального забезпечення (ISAA) Гельмут Інес:

  - Наша асоціація розробила стратегію щодо запобігання травматизму на робочому місці. Вона проста і включає в себе сім пунктів. Якщо компанія з нами співпрацює, вона їх дотримується. Ми маємо ряд необхідних напрацювань і інструментів. Регулярно сприяємо проведенню семінарів і лекцій, даємо можливості для обміну досвідом підприємствам всередині організації.

  Попередній матеріал
  Cитуація з інвестиціями в Україні потребує суттєвих змін - Устенко
  Наступний матеріал
  "Коливання курсу відчутні вже зараз": очільник НБУ пояснив, чого очікувати в разі реприватизації "ПриватБанку"
  Теги: