5 канал

Геморой, остеохондроз, простатит – хвороби різні, корінь один

  • На правах реклами
У кожної хвороби є своя причина

Ми цивілізація "сидячих" людей. Ми сидячи працюємо, сидячи їздимо, сидячи відпочиваємо. Це призводить до порушення кровопостачання всього організму, в результаті чого, з'являються такі хвороби, як геморой, тромбофлебіт, тромбоз, варикоз. Також йде велике навантаження на хребет і суглоби, що призводить до артрозу, остеохондрозу, міжхребцевим протрузіям і грижам.

У кожної хвороби є своя причина. Перш ніж починати процес лікування, потрібно встановити і прибрати причину її появи. Наприклад, якщо у людини в підошві черевика стирчить цвях, то рану від нього можна лікувати все життя. Спочатку потрібно витягти цвях, а потім вже займатися раною.

Всі перераховані вище хвороби викликані нашим способом життя. Ми не можемо радикально змінити його, це не реально. Водій не може водити машину лежачи або стоячи, бухгалтер і офіс-менеджер теж працюють сидячи. Усе? Глухий кут? Немає виходу? Вихід є! Ортопедична подушка Гордієнко.

Продовжуємо сидіти, але вже на спеціальному пристрої. Відновлюємо кровопостачання, знімаємо навантаження з хребта і даємо можливість організму зайнятися самовідновлення.

Ортопедична подушка Гордієнко - засіб пасивної терапії. Година сидіння на ній замінює 30 хвилинну пробіжку. Ви продовжуєте вести звичний спосіб життя, а подушка вас лікує.

Попередній матеріал
Найгарячіші ділянки фронту та втрати української армії: у Міноборони розповіли про обстановку в АТО
Наступний матеріал
У Нью-Йорку горіла "Вежа Трампа": постраждала людина
Теги:
Loading...