Бойлер
Бойлер Foxtrot

Бойлери: види, особливості – на що варто звернути увагу під час покупки

  Читайте по-русски
  Електричні бойлери стали дуже популярними завдяки високому рівню безпеки, простоті монтажу і використання

  Бойлер – пристрій для нагрівання води в побутових умовах. Використовуючи його, можна отримати гарячу воду для будь-яких побутових потреб. Попри те, що на сьогодні комунальні господарства змогли забезпечити необхідними благами цивілізації міських жителів, водонагрівальні прилади популярні серед покупців. Їх купують дачники, жителі сільської місцевості і приватних будинків у межах міста, які не мають доступу до централізованої системи водопостачання.

  Різновиди бойлерів

  Електричні бойлери стали дуже популярними завдяки високому рівню безпеки, простоті монтажу і використання. Перед тим, як придбати бойлер, необхідно розібратися в тому, які вони бувають. За типом нагрівання розрізняють 2 види бойлерів: проточні і накопичувальні.

  • Проточний

  Компактні пристрої прогрівають воду моментально. Водопровідна вода прогрівається при контакті з водою. Процес змішування холодної і гарячої води відсутній, оскільки підігріта вода відразу ж надходить у кран. Проточні водонагрівачі досить потужні, проте для повноцінного нагріву води одночасно в двох місцях, наприклад, на кухні та ванній, одного пристрою буде недостатньо. Найчастіше проточні водонагрівачі використовують у будинках, де бувають перебої з гарячим водопостачанням або його вимикають для проведення профілактичних робіт.

  • Накопичувальні водонагрівачі

  Конструкція накопичувального бойлера включає в себе бак для набору води. Тому ці пристрої в будь-якому випадку більші в порівнянні з проточними. Гарячу воду можна змішувати з холодною при використанні. Бойлер нагрівається воду до необхідної температури, яку можна налаштувати, використовуючи кнопки або поворотну ручку на корпусі. У міру використання або охолодження води обладнання буде вмикатися при необхідності набирати воду знову і нагрівати її.

  Об'єм бойлера варіюється від 10 до 200 літрів. Залежно від літражу бака, обирають спосіб установки. Невеликі бойлери можна монтувати на стіну, а бак місткістю більше 150 літрів варто встановити на підлогу. При покупці бойлера важливо правильно вибрати розмір бака. Оскільки надто великий об'єм води буде нагріватися дуже довго, а процес потребує використання великої кількості електроенергії, що не дуже економно. А обсягу маленького бака буде недостатньо і доведеться нагрівати воду окремо для кожного члена сім'ї.

  Електричний водонагрівач – оптимальний вибір для кожної сім'ї. Головне, підійти до покупки з розумом.

  Попередній матеріал
  Або буде як у Туркменістані: Порошенко пояснив, чому важливо зупинити запуск "Північного потоку-2"
  Наступний матеріал
  "ПриватБанк" призначив австрійця новим головою правління – що про нього відомо
  Теги:
  Loading...