"Агромат"
"Агромат" "Агромат"

"АГРОМАТ" відкриває новий магазин в Києві

Читайте по-русски
Усі гості зможуть взяти участь у безпрограшній лотереї, отримати приємні бонуси та подарунки

У суботу, 24 липня, у Києві відбудеться відкриття нового магазину лідера українського ринку плитки та сантехніки "АГРОМАТ" (ТОВ "Новас"). Це 23-й магазин мережі.

Усі гості нового магазину "АГРОМАТ" зможуть взяти участь у безпрограшній лотереї, отримати приємні бонуси та подарунки. А також, спеціально до відкриття, послуга 3D-візуалізації буде безкоштовною впродовж трьох днів.

Стильний інтер'єр магазину витриманий в сучасній стилістиці – тут максимально зручно розташовані товари, передбачені комфортні зони прийняття рішень з Wi-Fi, де можна попрацювати з архітектором або менеджером. Плитка та сантехніка представлена у вигляді шоурумів з готовими дизайнерськими інтер'єрами.

"Агромат"
"Агромат""Агромат"

"АГРОМАТ" представляє продукцію понад 1000 світових брендів, включаючи всесвітньо відомих виробників. Також в магазині розташовані бренд-зони ексклюзивних пропозицій.

Товар можна вибрати з наявних або замовити зі складу постачальника. Асортимент налічує більше як 50 000 товарів. Здійснюється адресна доставка, є можливість самовивозу.

Ласкаво просимо в "АГРОМАТ" за адресою: вул. Лобановського, 120 – з 10:00 до 20:00 кожен день. Офіційне відкриття відбудеться 24 липня о 12:00.

"Агромат"
"Агромат""Агромат"
Попередній матеріал
Їдуть записувати історії очевидців геноциду: Музей Голодомору розпочинає експедицію Україною
Наступний матеріал
Обстріл на Донбасі: мирний житель Мар'їнки дістав осколкове поранення
Теги:
Loading...