MacBook
MacBook moyo.ua

5 причин купити ноутбук Apple

  Читайте по-русски
  Переваги MacBook з лишком компенсують його ціну

  У Macbook неможливо не закохатися. Елегантний дизайн обеззброює, а апаратне забезпечення створює комфортні умови для вирішення будь-яких завдань. У тонкому корпусі ховається приголомшлива обчислювальна міць. Не важливо, ким є користувач – програмістом, блогером, бухгалтером, 3D-модельєром або проджект-менеджером, Apple ноутбук допомагає досягти висот у будь-якій професії.

  Ціна відповідає преміумсегменту. Дорогувато, якщо порівнювати зі звичайними ноутами для роботи, навчання та творчості. Але варто розкласти по поличках всі переваги Макбука, як сумніви щодо доцільності його покупки випаровуються.

  Екосистема

  Ще жодному бренду не вдалося створити настільки збалансовану та продуману екосистему, як Apple. Усі брендові пристрої перебувають у тісній взаємодії один з одним, що полегшує їх експлуатацію. Налаштувати зв'язок між кількома фірмовими гаджетами може навіть дитина: все, що потрібно робити, слідувати докладним інструкціям. Інтеграція займає до 15 хвилин, залежно від вибраного способу.

  Зручність полягає в наступному:

  1. Одні й ті самі програми можна використовувати на різних девайсах.

  2. Універсальний доступ до хмарних сховищ, безпарольне підключення до Wi-Fi мережі, спрощений вхід до системи.

  3. З Макбука можна приймати дзвінки, якщо Айфона немає під рукою.

  4. Розблокування можливе без використання пароля та біометричного датчика – через розумний годинник.

  5. Айпад легко стає другим монітором або, навпаки, пристроєм введення.

  Якісні дисплеї

  Візитка Макбуків – Retina-екрани з високими чіткістю, яскравістю та контрастністю. Пікселі розташовані впритул один до одного, розглянути «зерно» неможливо без спеціального обладнання. Широке колірне охоплення забезпечує реалістичність зображень, а технологія True Tone адаптує яскравість під навколишні умови.

  Діапазон діагоналей – від 13 до 16 дюймів. Можна підібрати варіант для подорожей та осілої експлуатації.

  Процесори

  Нещодавно компанія Apple перевела ноутбуки власного виробництва на процесори серії M. Цей крок дозволив досягти покращеної швидкодії та автономності. У продажу доступні портативні комп'ютери на Apple M1 та Apple M2. Крім базової конфігурації, використовуються вдосконалені чіпи Pro та Max зі збільшеною кількістю ядер енергоефективності та продуктивності.

  За швидкістю роботи Макбуки можна порівняти з флагманськими ігровими збірками та робочими станціями на Віндовс.

  Безпека

  Macbook – це високий рівень безпеки та контролю доступу до конфіденційних даних. Для запобігання злому та хакерським атакам передбачені такі засоби:

  • чутливий і швидкий сканер відбитка пальця,

  • антивірусне програмне забезпечення,

  • система паролів,

  • шифрування даних.

  Для фізичного захисту від механічних пошкоджень можна використовувати кейси, сумки з протекторами, захисне скло.

  Ліквідність

  Лептоп, який перестав відповідати користувальницьким вимогам, можна вигідно продати. Навіть за давно зняті з виробництва моделі на вторинному ринку пропонують непогані гроші. Зумовлено це тим, що за кілька років після виходу Макбуки зберігають працездатність і можуть дати фору багатьом конкурентам.

  Ще один аргумент на користь Apple Macbook – продуманий інтерфейс, до якого можна звикнути буквально за пару днів під час переходу з іншої операційної системи.

  Попередній матеріал
  iPad: пропозиції на планшети Apple
  Наступний матеріал
  Інклюзивна відбудова: Київська ОВА ухвалила рекомендації і врахувала правки "Ліги Сильних"
  Теги:
  Loading...