foto

5 причин, чому заощаджувати на покупках краще з прайс-агрегаторами

  • На правах реклами
Популярність прайс-агрегаторів набуває все більшої популярності для порівняння цін інтернет-магазинів

В час нестабільної економічної ситуації та постійних стрибків курсу валют ціни на імпортовані товари змінюються мало не щодня. В таких умовах сімейний бюджет страждає, а бажання заощадити на покупках виглядає цілком закономірно. Щоб знайти потрібну річ за вигідною ціною, доводиться постійно переглядати пропозиції магазинів та обирати серед них найпривабливіші. Все це може забирати надто багато часу і зусиль.

Інтернет не набагато зручніший для порівняння цін, ніж звичайні мережі роздрібної торгівлі. Потрібно вишукувати купу онлайн-магазинів свого міста чи регіону, знаходити в асортименті потрібні товари, порівнювати ціни та обирати найкращу пропозицію. З http://price.ua/ порівняння цін інтернет-магазинів стає більш придатним.

  1. Сервіси порівняння цін захищають ваш гаманець. Користуючись прайс-агрегатором, ви наочно порівнюєте ціни та бачите різницю. Порівнявши найбільшу та найнижчу ціну одного товару, можна побачити, наскільки великою інколи буває переплата через власну необізнаність. В каталозі прайс-агрегатора пропозиції магазинів наведені в одному списку, тому вам не треба запам’ятовувати, де цікаву вам річ пропонували найдешевше.
  2. З прайс-агрегаторами можна заощадити час. Сервіси порівняння цін представляють всі актуальні пропозиції по товару на одній сторінці. Відвідавши її, ви відразу дізнаєтесь ціни в доброму десятку магазинів, не відвідуючи їх сторінок. Не треба витрачати час на відбір магазинів, вся потрібна інформація постане перед вами менш ніж за декілька хвилин.
  3. Захист від шахраїв в інтернеті. Шахрайство в інтернеті — це дуже болюча тема, майданчики для публікації безкоштовних оголошень заповнені підозріло привабливими пропозиціями. На жаль, деякі з них — це лише приманка, на яку недобросовісні ділки ловлять необачного покупця. Система відгуків, що працює на сайті порівняння цін, дозволяє розповісти всю правду про шахрая, щоб захистити інших. Самі сервіси теж не зацікавлені у співпраці з тими, хто дурить клієнтів, тому пропозиції псевдо-продавців не мають ніяких шансів потрапити до каталогу.
  4. Висока конкуренція та цінова боротьба. Магазини, які співпрацюють з майданчиками порівняння цін, часто моніторять вартість найбільш популярних товарів у конкурентів. Для того, щоб заохотити потенційних клієнтів саме у них, вони намагаються утримувати ціни на доступному рівні. Розділ з акціями та спеціальними пропозиціями призначений для того, щоб зібрати все найцікавіше в одному місці.
  5. Пошук товарів по всій Україні. Часом трапляється, що в рідному місті потрібного товару нема ні в інтернет-магазинах, ні в звичайних торгових точках. Використовуючи фільтри в каталозі сервісу, можна розширити рамки пошуку за межі свого населеного пункту. А якщо врахувати, що інколи товар з доставкою з іншого міста все одно дешевше, ніж удома, продавці пропонують замовлення з оплатою в пункті видачі, а чекати треба всього 1-2 дні — то придбати річ в іншому регіоні набагато краще.

Звичайно, недоліки теж притаманні сервісам порівняння цін. Не всі великі магазини поспішають співпрацювати з ними, тому інколи вибірка пропозицій може бути неповною. Помилки, що допускаються при подачі інформації до каталогу, часом призводять до відображення невірної, чи неактуальної ціни. Але, як показує практика, ці недоліки — одиничні і не мають суттєвого впливу.

Якщо один магазин пропонує річ за 100 гривень, коли всі інші просять 1000 — то ясно, що одного нуля на ціннику не вистачає через помилку, і такі помилки легко відсіяти при пошуку. Магазини, що прагнуть насправді продемонструвати свої переваги, не стануть відмовлятися від співпраці з прайс-агрегаторами. Адже якщо товар у них продається дешевше, ніж в інших місцях, про це треба розказати якомога більшому числу потенційних клієнтів. В будь-якому разі, використовуючи сервіси порівняння цін, ви нічого не втрачаєте, адже їх послуги безкоштовні.

Попередній матеріал
Корчак: Відкрито 6 кримінальних проваджень проти керівників політичних партій за ініціативи НАЗК
Наступний матеріал
Нацбанк визнав неплатоспроможним черговий банк
Теги: