логотип системи ідентифікації терористів
логотип системи ідентифікації терористів facebook.com/anton.gerashchenko

Впізнає кожне обличчя "русского міра": на День Незалежності запрацює система розпізнавання "IDENTIGRAF"

Кожен українець або будь-який інший бажаючий зможе за декілька секунд перевірити причетність будь-кого до тероризму та сепаратизму

Система розпізнавання облич сепаратистів та бойовиків розпочне роботу в День Незалежності, 24 серпня. Як передає "5 канал", це анонсував радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

Система "Ідентіграф" зможе шукати терористів і прибічників так званого "русского міра" за зображеннями, аналізуючи базу даних спільноти "Миротворець". Нині у ній міститься інформація про майже 120 тис. осіб. Завантажити фото в "Ідентіграф" зможе будь-який користувач інтернету.

"Кожен громадянин України або будь-який інший бажаючий зможе зайти на сайт "Identigraf.center", на якому розмістити фотографії особи, яка він думає – могла бути причетна до дій проти України. Протягом декількох десятків секунд програма обробить цю фотографію і, якщо ця особа була зафіксована, наприклад, під час штурму Харківської облдержадміністрації, або Луганського СБУ, або була серед тих, хто в Криму пікетував і не давав можливості вийти українським військовим, або ж показав себе як бойовик у Донбасі – ця особа буде знайдена і визначена. Якщо ж ця особа не була раніше в базі даних "Миротворець" – вона поповнить цю базу даних. Після відповідних перевірок ця база може бути використана не тільки для пошуку сепаратистів і бойовиків, а й для, наприклад, розкриття злочинів проти Майдану. Тому що багато з тих, кого привозили на "Антимайдан" за гроші з Криму і Донбасу, потім воювали проти України", – розповів "5 каналу" Геращенко.

Дивіться також фотогалерею:

"Охоплені вогнем": у штабі показали, як саме терористи "дотримуються" тиші – ФОТО

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Лідери Нормандської четвірки рішуче підтримали "шкільне" перемир'я на Донбасі – спільна заява
Наступний матеріал
Розслідування ФБР: Манафорт отримав від "Партії регіонів" та Кремля до $100 млн – ЗМІ
Loading...