Антон Геращенко
Антон Геращенко pogliad.ua

"Хай звершиться правосуддя": Геращенко анонсував запуск системи ідентифікації терористів

За словами нардепа Антона Геращенка, унікальність цієї системи в тому, що це перша в світі система, яка буде працювати у відкритому доступі в мережі Інтернет для пошуку сепаратистів, терористів і злочинців

На День Незалежності, 24 серпня 2017 року, у 00:01, волонтерами проекту "Миротворець" буде запущена унікальна відкрита для всіх і кожного "Система розпізнавання і виявлення злочинців "IDENTIGRAF".
Про це на сторінці у Facebook повідомив нардеп Антон Геращенко.

"Розробка цієї системи потребувала 9 місяців і була проведена у співпраці з однією з найвідоміших світових соціальних мереж. Унікальність цієї системи в тому, що це перша в світі система, яка буде працювати у відкритому доступі в мережі "Інтернет" для пошуку сепаратистів, терористів і злочинців", – зазначив Геращенко.

Він наголосив, що можливості системи "Identigraf" такі, що вона зможе за 20-30 секунд обробляти мільйони фотографій сепаратистів, терористів, бойовиків, ретельно зібраних за три роки роботи волонтерами Центру "Миротворець".

Користувачами системи можуть бути як слідчі поліції і СБУ, прокуратури, приватні детективи, адвокати, співробітники банків, приватні підприємці і всі, хто хоче перевірити, чи не була то чи інша людина замішана в антиукраїнських виступах навесні 2014, чи не кричала вона "Путін введи війська!", чи не воювала вона проти України.

"За допомогою цієї системи може бути, нарешті, ідентифікована шпана, яку привозили з Донбасу і нацьковували на активістів Майдану взимку 2014-го. Можуть бути знайдені проросійські негідники, завезені в Одесу 2 травня з Придністров'я для організації там кривавої бійні. Можуть бути встановлені особи російських військових, які без оголошення війни вторглися в Крим і Донбас і вбивали наших солдатів і офіцерів. Загалом всі ті, хто був помічений на фото або відеокадрах з зими 2014 року, був ідентифікований і назавжди збережений в базі "Миротворець", – повідомив нардеп.

Геращенко опублікував адресу сайту, через який з 00:01, 24 серпня буде організовано роботу системи автоматичного розпізнавання осіб "Identigraf".

Нардеп зазначив, що до 24 серпня, цей сайт працює в тестовому режимі і на ньому опубліковані інструкції щодо того, як користувач може допомогти нашій країні і всьому світу для визначення тих осіб, хто підняв свою руку на незалежність і цілісність України.

Він нагадав, що система "Identigraf" розроблена на кошти більш як 2 тисяч громадян України, які зробили внески в розмірі від 20 до 250 тис. грн. Загальна сума коштів, зібраних на сьогодні, приблизно 1 млн грн. Їх було недостатньо для повної оплати послуг розробників та частина робіт, що ними були зроблені в борг.

Антон Геращенко також пояснив, що на фото логотип проекту "Identigraf". Латинський вислів на ньому означає "Хай звершиться правосуддя, навіть якщо небо впаде!"

логотип системи ідентифікації терористів
логотип системи ідентифікації терористівfacebook.com/anton.gerashchenko

0 тис. готівкою та 141 спецтехзасіб: СБУ "накрила" фірму, що допомагала терористам у зоні АТО – фото

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Сіра земля": як окупанти намагаються "випалити" бійців АТО з позицій
Наступний матеріал
Данські археологи виявили фортецю вікінгів, споруджену у Х столітті
Loading...

Терористи з протитанкових гранатометів обстріляли село Зайцево поблизу КПВВ "Майорск" – СЦКК

"Сіра земля": як окупанти намагаються "випалити" бійців АТО з позицій

У поліції розповіли, через що українці найчастіше потрапляють в ДТП

Mitsubishi зацікавилася придбанням акцій українських енергокомпаній

Сподіваємося на ефективні кроки нового керівника УЗ щодо зниження корупції – директор центрального ГЗК

Командування ОРДЛО наказує медустановам приймати поранених бойовиків лише в цивільному одязі - ГУР