dashcamUA
dashcamUA Скріншот сайту

В Україні розробили додаток для фіксації порушень ПДР

  Читайте по-русски
  У майбутньому автори планують запровадити автоматичну систему розпізнавання аварій

  Українська компанія розробила та представила безкоштовний додаток для смартфонів dashcamUA. Як інформує сторінка проєкту, цей застосунок допоможе зафільмувати порушення правил дорожнього руху та відправити його до поліції.

  Користувачі смартфонів з операційною системою Android вже можуть завантажити програму, а версія для iOS ще розробляється.

  "Технологія дуже проста – мобільний постійно записує короткі 30-секундні відео в циклічному режимі. Після запису перших 30 секунд відео наступні 30 секунд записуються поверх попередніх", – пояснюють автори додатку.

  Якщо фільмується порушення ПДР – одним натисканням користувач зберігає відео, після чого його можна надіслати в поліцію. Власнику смартфона обіцяють повну анонімність, навіть правоохоронці не отримають імені користувача. Оформлені через dashcamUA заяви подаються від імені операторів застосунку, які і беруть на себе відповідальність за кожну заяву.

  Також не вийде маніпулювати відео, розробники наголошують на кільках ступенів захисту, зокрема із застосуванням блокчейн-технологій.

  У майбутньому розробники планують запровадити автоматичну систему розпізнавання ДТП і створити центр оповіщення, який буде інформувати служби екстреної допомоги про точне місце аварії. Система також буде попереджати про ДТП усіх водіїв з додатком неподалік.

  Нагадаємо, раніше МВС запустило додаток, де можна відстежити штрафи і сплатити їх.

  Попередній матеріал
  Євросоюз оновив список країн, для яких з 1 липня будуть відкриті кордони – подробиці
  Наступний матеріал
  Вперше дії Зеленського не схвалює більшість українців – результати опитування
  Loading...