Чип-імплант у ампулі з гелем
Чип-імплант у ампулі з гелем 60 Minutes / Youtube

У США військові розробили чип-імплант, який виявляє коронавірус за кілька хвилин

  Читайте по-русски
  Імплант регулярно перевіряє кров і дає користувачеві сигнал про ймовірне зараження

  Агентство перспективних дослідницьких проєктів Міноборони США (DARPA) розробило мікрочип, який після введення під шкіру здатен виявляти коронавірус за декілька хвилин. Про це повідомило видання Mashable.

  Перед введенням мікрочип перебуває в гелі, ззовні схожому на зелену тканину. Після імплантації він зможе відстежувати певні хімічні реакції в організмі людини і попередити користувача про ймовірне зараження ще за день до виникнення в нього симптомів коронавірусу.

  "Ми можемо отримати цю інформацію за три-п'ять хвилин", – сказав полковник у відставці Метт Хепберн, який багато років пропрацював у DARPA.

  У разі виявлення небезепеки, імплант сигналізує користувачеві, що той має пройти обстеження, оскільки є підозра на коронавірус. На думку дослідників, це допоможе скоротити час від зараження до появи перших симптомів, за який хворий встигає заразити інших.

  У DARPA запевняють, що новітні чипи не можуть відстежувати рух чи місце розташування людини, а управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) вже видало дозвіл на екстрене використання пристрою.

  Нагадаємо, за даними Міністерства охорони здоров'я, від початку пандемії до 19 квітня в Україні від коронавірусу померли 40 тисяч людей.

  Попередній матеріал
  Бойовики на Донбасі обстріляли українські позиції з мінометів – подробиці
  Наступний матеріал
  Наступна зустріч радників "нормандської четвірки" може відбутися на лінії розмежування
  Loading...